Header Reklam
Header Reklam

İSKİD 16. Genel Kurulunda Yeni Dönem Yönetimini Belirledi.

18 Şubat 2024
İSKİD 16. Genel Kurulunda Yeni Dönem Yönetimini Belirledi.

İSKİD’in Olağan Genel Kurulu, İSKİD üyelerinin yüksek katılımı ile 16 Şubat 2024 tarihinde gerçekleştirildi. Divan Başkanı ve üyelerinin seçimi ile başlayan Genel Kurul toplantısı 2021-2024 Yönetim Kurulu Başkanı Ayk Serdar DİDONYAN, dönemi içinde yapılan yönetim kurulu çalışmaları ve komisyon faaliyetlerini Genel Kurul ile paylaştı. Komisyon Başkanlarının geçmiş dönem çalışmalarının sunulmasının ardından yeni yönetim kurulu için seçime geçildi. Genel Kurul kapsamında yapılan seçimlerde üyeler oylarıyla İSKİD’in 16. Dönem Yönetim, Denetim ve Onur Kurullarını belirledi. Yeni seçilen Yönetim Kurulu, seçimin ardından ilk toplantısını gerçekleştirdi. Yapılan toplantıda Yönetim Kurulu içinde görev dağılımı ve gelecek toplantı tarihi belirlendi. Buna göre Yönetim Kurulu Başkanlığına Tunç KORUN, Başkan Yardımcılıklarına Ayk Serdar Didonyan ve Süleyman KAVAS, Genel Sekreterliğe Turgay YAY, Sayman olarak Ümit GÜNGÖR oy birliği ile seçildi.

İSKİD’in 2024-2027 Dönemi Yönetim Kurulu, Tunç KORUN başkanlığında göreve başladı.

Başkanlık seçimi sonrasında konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Tunç KORUN özetle şunları söyledi, “İSKİD’in bugüne kadar sürdürdüğü başarılı çalışmalarını daha da ileriye götürmek, yurt içi ve yurt dışı dernekler ile olan ortak çalışmaları daha üst boyutlara taşımak ve klima sektöründen daha fazla firmanın katılımını sağlamak başlıca hedeflerimiz.

TUNÇ KORUN FORM ENDÜSTRİ BAŞKAN
AYK SERDAR DİDONYAN REFCOIL BAŞKAN YARDIMCISI
SÜLEYMAN KAVAS    ÜNTES BAŞKAN YARDIMCISI   
TURGAY YAY    DAİKİN  GENEL SEKRETER   
ÜMİT GÜNGÖR    FRİTERM    SAYMAN   
ERKAN TUNCAY    ALARKO ÜYE  
ECE ULUĞTEKİN    ARÇELİK    ÜYE   
FARUK KÖMÜRCÜ    ERBAY    ÜYE   
BİLAL BAHÇIVAN    BAHÇIVAN    ÜYE   


Denetim Kuruluna Ozan ATASOY, Selçuk SAVAŞ ve Bahadırhan TARİ seçilirken, Onur Kurulu Naci ŞAHİN, Cem SAVCI, Ahmet H. GÖKŞİN, Mehmet H. ŞANAL ve S. Zeki POYRAZ isimleriyle oluştu. İSKİD Olağan Genel Kurulu sonrasında düzenlenen müzikli gala yemeğinde Dr Kadir İSA’ya sektöre katkılarından dolayı Onursal üyelik plaketi takdim edildi.