Header Reklam

ISKAV TAD Şartnamesi Yeniden Düzenlenerek Güncellendi

14 Mayıs 2022 Dergi: Mayıs-2022
ISKAV TAD Şartnamesi Yeniden Düzenlenerek Güncellendi

Dünyada hızla gelişen HVAC sektöründe ısıtma, soğutma, havalandırma, klima, sıhhi tesisat, yalıtım ve yangın güvenliği alanları oldukça önemli bir yere sahiptir. Enerjinin etkin ve amacına uygun olarak kullanılması, aynı zamanda sürdürülebilir olması iklimlendirme sektörünün vazgeçilmez hedefleri arasında yer alıyor. ISKAV bu hedef doğrultusunda, tüm yaşam alanlarında konfor şartları ve enerjinin etkin kullanımını maksimize etme vizyonu ile çalışmalarına devam ediyor.

ISKAV (Isıtma Soğutma Klima Araştırma ve Eğitim Vakfı) ve sektör paydaşları; ISKID (İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği), Mekanik Tesisat Müteahhitleri Derneği (MTMD) ve TTMD (Türk Tesisat Mühendisleri Derneği) temsilcilerinin katılımıyla oluşturulan ve iklimlendirme sektörünün hizmetine sunulan ISKAV TAD şartnamesi, güncel koşullara göre tekrar gözden geçirildi. Kamu binalarının Avrupa Birliği Projeleri kapsamında yenilenmesi ile ilgili talebi karşılamak üzere ISKAV TAD şartnamesi yeniden düzenlenerek güncellendi.

İklimlendirme sektöründe yatırımcının güvencesi ISKAV TAD şartnamesi, firmalara rehberlik etmesi amacıyla ISKAV web sitesinde sektöre sunuldu.
https://www.iskav.org.tr/pdf/ISKAV_TAD_Sartnamesi_2022.pdf


Etiketler