Header Reklam

ISIDEM İtalya 1 Yaşında

18 Mayıs 2018 Dergi: Haziran-2018
ISIDEM İtalya 1 Yaşında

ISIDEM Yalıtım, Avrupa’daki pazar payını güçlendirmek, paydaşlarına daha hızlı ve kusursuz hizmet verebilmek adına 2017 yılı ilk çeyreğinde ilk yurtdışı iştiraki olan İtalya ofisini ve deposunu hizmete açtı. 

Global bir marka olma hedefiyle yola çıktıklarını belirten ISIDEM Yalıtım Genel Müdürü Murat Erenoğlu “2015 yılının ilk çeyreğinde faaliyete aldığımız LEED sertifikalı tesislerimizde HVAC sektörüne ürettiğimiz Coolflex, Flexiduct ve Duct Connect markalı ürünlerimizle hem yurtiçinde hem de yurtdışında büyüyerek başarımızı pekiştiriyoruz. 2017 yılında bir önceki yıla oranla ihracatta 2 kat büyüme sağladık. 2018 hedeflerimizi de yine %50 büyüme olarak belirledik. Avrupa pazarındaki varlığımızı güçlendirerek paydaşlarımıza daha hızlı ve kusursuz hizmet verebilmek adına yurtdışındaki ilk yapılanmamızı İtalya’da gerçekleştirdik” dedi.

Kısa zamanda İtalya’nın nitelikli projelerinde tercih edildik”

Erenoğlu İtalya iştirakini: “Geçen yılda başlayan yerel pazardaki faaliyetlerimiz doğrultusunda Coolflex elastomerik kauçuk köpüğümüzün; Generali Sigorta Genel Merkezi Veneto, NH Hotel Venedik ve Carabinieri Casermo Montebello askeri yerleşkesi gibi ülkenin birçok nitelikli projelerinde tercih edilerek kullanılması bizlere ekstra motivasyon sağladı ve gelecek planlarımız için itici güç oldu” sözleriyle değerlendirdi.Slider Altına