Header Reklam

İSİB Dış Ticaret İstihbarat Merkezi ve Ürün Arama Motoru Tanıtım Toplantısı 12 Nisan’da

09 Nisan 2021
İSİB Dış Ticaret İstihbarat Merkezi ve Ürün Arama Motoru Tanıtım Toplantısı 12 Nisan’da

İSİB, Dış Ticaret İstihbarat Merkezi ve Ürün Arama Motoru Tanıtım Toplantısını 12 Nisan’da düzenliyor. Toplantıda İSİB bünyesinde kurulan Dış Ticaret İstihbarat Merkezi ve İSİB web sitesi için geliştirilen Ürün Arama Motoru tanıtılacak ve her iki projeden de faydalanılması için yapılması gereken işlemler anlatılacak.

İSİB kurulduğu günden bu yana bir taraftan sektörün yurt dışında bilinirliliğini artırmaya yönelik faaliyetler gerçekleştirirken, diğer taraftan da üyelerinin ihracatını artırmak için milli katılım organizasyonları ve sektörel ticaret heyetleri ve alım heyetleri düzenliyor.

Geçen senenin başından beri dünyayı etkisi altına alan pandemi sebebiyle fiziki organizasyonları bir süreliğine durdurmak zorunda kalan İSİB, bu süreçte tanıtım faaliyetlerine devam ederken, üyelerinin ihracatını artırmak ve pazarlarını çeşitlendirmek adına dijitalleşme yönündeki faaliyetlerini hızlandırdı.

İSİB, bu kapsamda bünyesinde kurulan Dış Ticaret İstihbarat Merkezi ve İSİB web sitesi için geliştirilen Ürün Arama Motoru’nun tanıtılacağı ve her iki projeden de üyelerinin faydalanması için yapılması gereken işlemlerin anlatılacağı bir toplantı düzenliyor.

Toplantı Tarihi ve Saati: 12 Nisan Pazartesi / 14:30
Katılım linki  
Meeting ID: 858 8393 5987


Etiketler


Slider Altına