Header Reklam
Header Reklam

İSİB, 2022 Eurovent Zirvesi'nin BridgeBuilding Sponsoru Oldu

20 Ağustos 2022
İSİB, 2022 Eurovent Zirvesi'nin BridgeBuilding Sponsoru Oldu

Türkiye İklimlendirme İhracatçıları Birliği (İSİB), 25-28 Ekim tarihleri ​​arasında Antalya, Türkiye'de gerçekleştirilecek 2022 Eurovent Zirvesi'nin resmi BridgeBuilding sponsoru oldu.

Türkiye İklimlendirme İhracatçıları Birliği (İSİB), Türkiye iklimlendirme sektörünün tek ihracatçı birliğidir. 2012 yılında kurulan İSİB, Türkiye iklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren tüm ihracatçı firmaları tek çatı altında toplamak ve sektörün ihracat potansiyelini artırmak için çalışmaktadır. İSİB, Türkiye iklimlendirme sektörünün yurt dışında tanıtımını, pazarlama olanaklarını araştırarak, iklimlendirme sektörünün daha rekabetçi ve dünya sahnesinde tanınır hale gelmesi için çalışmalarına devam etmektedir.

İSİB Başkanı Mehmet Hakkı Şanal, Zirve açılış töreninde, üyelerinin ürün, şirket ve HS kodu aramaları yapmalarına olanak sağlayan derneğin üye portalı www.members.isib.org.tr hakkında kısa bir tanıtım sunumu yapacak. Bu bağlamda, “İSİB, sektörümüzü her platformda layıkıyla temsil etmeyi kendine misyon edinmiştir. Çabalarımız, üyelerimizin beklenti ve hedeflerine göre şekillenir. Bunu yaparken üyelerimize aranılan şirket ve ürün sırasına göre gerekli bilgileri sağlamak için kullanıcı dostu portalını oluşturduk” dedi. Zirve ile ilgili olarak da şunları söyledi: “Zirveye Türkiye'de ev sahipliği yapmak, HVACR ile ilgili çeşitli uzmanlar arasında köprüler kurmak için bir mihenk taşı olduğu için stratejiktir. Türkiye iç ve dış pazarlarda güçlü bir aktör olup, katma değeri yüksek üretim, Ar-Ge, ihracat ve artan nitelikli işgücü ile gelişmektedir.”

Bu yılki EUROVENT SUMMIT, Türkiye İklimlendirme ve Soğutma Sanayicileri Derneği İSKİD ile ortaklaşa düzenleniyor. Avrupa, Doğu ve ötesindeki üreticiler ve danışmanlar, planlamacılar, kurulumcular, ticaret birlikleri ve politika yapıcılar arasında daha sürdürülebilir ve döngüsel ürünler ile sosyal ve çevresel açıdan daha sorumlu bir sektöre yönelik #BridgeBuilding, köprüler oluşturmayı hedefliyor.

Öne çıkanlar arasında inovasyon ve sürdürülebilirlik arasındaki bağlantıya odaklanan Eurovent İnovasyon/HUB, farklı paydaşlardan ürün verimliliğinin geleceği için vizyonlar sunan üst düzey bir politika paneli; özel bir onursal etkinlik olan “Eurovent Efsaneleri” yer alıyor. İSKİD ve TTMD tarafından düzenlenen paralel seminer programı da (İngilizce ve Türkçe) zirve etkinliğinde yer alıyor. 2022 EUROVENTSUMMIT biletleri www.eurovent-summit.eu  adresinden satın alınabilir.