Header Reklam

ISH Shanghai & CIHE 2017, Pazar İhtiyaçlarını Karşılamak için Yüzey Isıtma Sistemlerine Odaklanıyor

21 Ağustos 2017 Dergi: Ağustos-2017
ISH Shanghai & CIHE 2017, Pazar İhtiyaçlarını Karşılamak için Yüzey Isıtma Sistemlerine Odaklanıyor

ISH Shanghai & CIHE – Shanghai Uluslararası Isıtma, Havalandırma, Klima, Ev Konforu Fuarı’nın altıncısı,  5-7 Eylül 2017 tarihleri arasında Şangay’da düzenleniyor. Fuar, Messe Frankfurt (Shanghai) Co Ltd ile Beijing B&D Tiger Exhibition Co Ltd ve Shanghai Zhanye Exhibition Co Ltd şirketleri tarafından Şangay Yeni Uluslararası Fuar Merkezi’nde (SNIEC) ortaklaşa organize ediliyor.

Daha iyi yaşam standartlarına olan talebin artmasıyla Doğu ve Orta Çin’de daha verimli ve konforlu ısıtma isteği de hızla artıyor. Bölgelerdeki konutların çoğunda bina içinde ısıtma cihazları bulunmadığından, yüzey ısıtma sistemleri popüler bir ısıtma çözümü haline geliyor. Bu pazar ihtiyaçlarını karşılayan ISH Shanghai & CIHE, 2017’de yüzey ısıtma sistemleri ve ilgili teknolojilere daha fazla önem verecek. Fuar, yalnızca ticaret ve bilgi alışverişi için kurulmuş bir platform olarak kalmıyor, aynı zamanda alıcılara tek kaynaktan çözümler sunuyor. Katılımcılara ise benzersiz marka geliştirme ve iş geliştirme fırsatları sağlıyor. Bu yıl fuarda; kombiler, ısı pompaları, radyatörler, otomatik kontroller, boru ve vanalar ile en yeni teknolojiye sahip yerden ısıtma, güneş enerjisi, havalandırma ve klima ürün ve teknolojilerinin kapsamlı bir seçkisi yer alacak. Yer alan markalardan bazıları: Airpower, Alikes, Haers, Hemansi, Italtherm, Lotte, Menred, Ochsner, Teclic, Unbeatable, Xianfeng.

ISH Shanghai & CIHE, pazar entegrasyon eğilimleriyle uyumlu olarak Şangay Akıllı Bina Teknolojisi, Şangay Akıllı Ev Teknolojisi ve Şanghay Uluslararası Aydınlatma Fuarı olmak üzere üç fuarla birlikte düzenleniyor. Enerji verimliliği ve sürdürülebilir bina teknolojilerini konu alan dört fuar, 600’den fazla katılımcı ve 52 bin ziyaretçisi ile toplam 40 bin m2’lik sergi alanında gerçekleşecek. Avrupa Pavyonu, Doğu ve Orta Çin’de HVAC çözümleri konusunda artan talepleri karşılamak için 2017 fuarında bir kez daha yer alacak. 300 m2’lik sergi alanında Avrupa’nın yaklaşık 20 lider markası en yeni HVAC teknolojilerini ve ürünlerini tanıtacak. Katılımcılar arasında Caleido, Cemsan, Metsan, Plastica Alfa, Solimpeks, Thermotec, Unitherm, WKL firmaları da yer alıyor. Bir başka önemli vurgu noktası ise Premium Marka Bölgesi olacak. Bu bölgede Mufeng, Sanyou (Hengsheng), Suolida (Sikewei), Yixinxing, Zhanghui ve daha fazlası yer alacak. ISH fuarlarının ana etkinliği, Frankfurt’ta 11-15 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek. ISH China & CIHE – Çin Uluslararası Isıtma, Havalandırma, Klima,  Sıhhi Tesisat ve Ev Konfor Sistemleri Fuarı ise Çin’in başkenti Pekin’de Çin Yeni Uluslararası Fuar Merkezi’nde 22-24 Mayıs 2018 tarihleri arasında düzenlenecek.


Etiketler

ISH

Slider Altına