Header Reklam

ISH Fuarı İlk Dijital Formu ile HVAC + Su Sektörünü Buluşturmaya Hazır

14 Mart 2021

ISH Digital 2021, 22 Mart 2021'de başlıyor. Bir dizi ilgi çekici konuya ve kapsamlı bir etkinlik programına ek olarak, odak noktası yenilikçi ürünler olacak. Sanitasyon ve HVAC sektörü için dünyanın ürün portföyünü zenginleştiren yaklaşık 350 katılımcı tarafından sektörün yenilikleri sergilenecek.

ISH, 22-26 Mart tarihleri arasında ilk kez dijital bir etkinlik olarak düzenlenecek ve yeni bir platformda su ve enerji alanında pazara sunulmaya hazır yenilikler sektörün profesyonelleriyle buluşacak. Bu platform, mevcut ve potansiyel müşterilerin yanı sıra tüm şirketlere uluslararası sınırlar ne olursa olsun tanışma ve yeni bağlantılar kurma şansı verecek. Ziyaretçiler, sohbet olanakları aracılığıyla veya çevrimiçi toplantılar için bir randevu sistemi yardımıyla katılımcılar ile doğrudan iletişim kurabilecek. Toplamda, bilgi ve ürün gösterileriyle yalnızca katılımcılara odaklanan üç katılımcı firma kanalı bulunuyor: Enerji Teknolojisi, Klima ve Havalandırma, Otomasyon-Su-Yazılım. Bu üç sanal sergi alanında, alanlarında dünya lideri kuruluşlar yeni ürün ve teknolojilerini sunacak.

Katılımcı Grupları ve Lider Şirketler
Enerji

Tematik olarak, ISH dijital, çok çeşitli yenilikçi ürünler için çerçeve sağlayan güçlü motivasyonlar üretir. Örneğin yeşil anlaşma, enerji sektöründe tartışılan geleceğe yönelik en önemli konulardan biridir. Bu nedenle, katılımcılar, iklim hedeflerine ulaşmada belirleyici bir katkı sağlayan ısıtma çözümleri ve sistemleri sunar. Burası birçok üreticinin yenilikçi ürünlerini sergilediği veya ziyaretçilerini onlarla fikir ve bilgi alışverişi yapmaya davet ettiği yerdir. 

ISH Digital 2021'in Enerji bölümünde ısı üretimi ve transferi için dünyanın her yerinden verimli ısıtma teknolojileri ve yenilenebilir enerjiler için tanınmış üreticiler temsil edilmektedir. Bunlar arasında; Bosch Thermotechnik, BDR Thermea, Brötje, Daikin, Elco, Glen Dimplex, Kermi, Mitsubishi Electric, LG Electronis, Nibe, Panasonic, Robert Bosch, Remko, Roth Werke, Stiebel Eltron, Vaillant, Viessmann, Weishaupt, Wolf ve Zehnder bulunmaktadır.  

Odun yakıt ve emisyon teknolojisi ile ısıtma konusunda dünyaca ünlü markalar da temsil edilmektedir. Bunlar arasında Anton Eder, Cox Geelen, Hargassner, M&G Group ve Windhager bulunmaktadır. Ek olarak, ısı dağıtım segmenti Armstrong, Danfoss, Giacomini, Grundfos, Oventrop, Reflex Winkelmann ve Wilo gibi önde gelen oyuncuları da içermektedir.

Deos, KNX, Sauter-Cumulus, Schneider Electric, Siemens, S.I.T., Testo ve Wago Kontakttechnik, ev ve bina otomasyonu, enerji yönetimi ve enstrümantasyon ve kontrol teknolojisine odaklanan pazar liderleri arasındadır.

Klima ve Havalandırma, Otomasyon
Devam eden korona salgınının arka planına karşı, son derece önemli olan havalandırma ve iklimlendirme teknolojisi konusuna özel dikkat gösterilecek. Havalandırma teknolojisi, iç havayı sürekli olarak büyük hacimli dış hava ile filtreleyerek ve temizleyerek enfeksiyon riskinde önemli bir azalma sağlamaya yardımcı olabilir. Buna göre, bu bölüm, diğerlerinin yanı sıra, İç Mekan Hava Kalitesi (IAQ) gibi modern havalandırma sistemlerine ve yeni inşaat ve modernizasyon yatırımları için hem merkezi hem de merkezi olmayan çözümlere odaklanmaktadır. Ayrıca enerji verimliliği ve dijitalleşme konuları da öne çıkacak. 

ISH Digital 2021'in klima ve havalandırma teknolojisi bölümünde temsil edilen pazar liderleri arasında Berliner Luft Technik, ebm-papst, Helios, Howatherm, Maico, Schako, Systemair, Trox, Wolf GmbH ve Ziehl-Abegg yer alıyor.

Su-Yazılım
Banyoları ve montaj teknolojisini kapsayan ISH Water bölümünde, içme suyu hijyeni ve banyo hijyenine yönelik artan eğilim dikkat çekiyor. Kir ve bakterilere dayanıklı yüzeyler, dokunmadan çalıştırma ve hijyenik elektronik bideler ile sanitasyon endüstrisi, ister otellerde, ister kamuya açık alanlarda veya özel yaşam tarzı banyosunda olsun, hijyenle ilgili artan beklentiler için akıllı çözümler sunacak. 

ISH Dijital 2021'de temsil edilen bu bölümdeki en iyi markalar arasında Bette, Burgbad, Dornbracht, Duravit, Hansa, Hansgrohe, Kaldewei, Kermi, Kludi, KWC, Franke, Toto, Villeroy & Boch ve Vitra yer alıyor.

Tesisat teknolojisi alanında sunum yapan firmalar arasında BWT, Dallmer, Geberit, Georg Fischer, Grünbeck, Judo, Ke Kelit, Rehau, Rems, Rothenberger, Uponor, Walraven ve Adolf Würth yer alıyor.

Yazılım segmentinde katılımcılar arasında liNear GmbH, pds GmbH, Streit Datentechnik ve Trimble yer alıyor.

ISH Digital 2021'in Premium Sponsorları TOTO Europe GmbH, Daikin Europe, Viessmann Climate Solutions SE, Max Weishaupt GmbH, Hansgrohe SE ve Geberit Vertriebs GmbH'dir. 

Kapsamlı katılımcı sunumları, çok çeşitli özel gösteriler ve forumlarla tamamlanmaktadır. ISH Dijital 2021 etkinlik programı hakkında ayrıntılı bilgi www.ish.messefrankfurt.com/events adresinde bulunabilir.

MesseFrankfurt önerisi: Lütfen tarayıcınızın en son sürümünü kullanıp kullanmadığınızı kontrol edin veya gerekirse güncelleyin. Mozilla Firefox veya Google Chrome kullanmanızı öneririz.