Header Reklam
Header Reklam

ISH China & CIHE ve ISH Shanghai & CIHE Fuarları, Sırasıyla Mayıs ve Eylül 2021'de Gerçekleşecek

03 Temmuz 2020
ISH China & CIHE ve ISH Shanghai & CIHE Fuarları, Sırasıyla Mayıs ve Eylül 2021'de Gerçekleşecek

Pekin'deki son COVID-19 salgını nedeniyle ve Çin hükümetinin katı önleyici tedbirleri doğrultusunda, ISH China & CIHE, yeniden planlanan Ağustos 2020 tarihi iptal edilerek Mayıs 2021'de Pekin'de gerçekleşecek. Salgından etkilenen ISH Shanghai & CIHE Fuarı da, başlangıçta bu yıl Eylül ayı için planlandı ancak gelecek yıl Eylül ayına ertelendi. Fuar organizatörleri, dünyanın dört bir yanındaki sağlık durumunun belirsizliği ve devam eden seyahat kısıtlamaları göz önüne alındığında, katılımcıları yılın geri kalanında, planlamalarında daha tereddütsüz hale getirmek için bu kararı verdi.
Messe Frankfurt (Şangay) Co Ltd Genel Müdürü Richard Li, bu kararın ardındaki mantığı şöyle açıkladı: “Çin hükümetinin, Pekin'deki son salgın dalgasından sonra güçlü önleyici tedbirler aldı.  Seyahat kısıtlamaları ve iş operasyonlarındaki diğer kısıtlamaların ortasında katılımcılarımızın ve ziyaretçilerin sağlık ve güvenliğini garanti altına almak için bu kararı gerekli gördük. Yıllar boyunca güçlü bir şekilde ilerleyen iki fuar, Asya ve Çin'deki HVAC teknolojileri ve çözümleri için önde gelen etkinlikler olarak kabul görüyor ve bunun önümüzdeki yılda da başarılarından emin olabileceğimiz haliyle kalmasını istiyoruz.”
CIEC GL etkinlikleri (Pekin) International Exhibition Co Ltd Genel Müdür Yardımcısı Hongbo Li şunları ekledi: “Tüm paydaşlarımız bu kararımızı onaylıyor. Yerel ve uluslararası katılımcılarımızı önümüzdeki yıl Çin'e, bu bölgedeki sektörler ve şirketler arasında var olan güçlü işbirliğini yeniden buluşturmak ve daha da sağlamlaştırmak için bekliyoruz.”
Asya'daki önde gelen HVAC fuarları olarak Pekin ve Şanghay'daki ISH fuarları, HVAC ürünleri ve teknolojisi, akıllı kontrol, ev konforu ve sıhhi tesisatın ürün kategorilerini kapsıyor. İki 2019 yılı fuarı, toplam 1.550 katılımcıya ev sahipliği yaptı ve 91.939 ziyaretçiyi ağırladı. Sırasıyla Mayıs ve Eylül 2021'de düzenlenecek ISH China & CIHE, Çin'in kuzey bölgeleri için kapsamlı bir ticari HVAC çözümleri tedarik platformu olarak hizmet vermeye devam ederken, ISH Shanghai & CIHE, sektör oyuncularının Doğu ve Merkezi Çin HVAC ve ev konfor pazarlarına girmelerine yardımcı olacak. ISH China & CIHE ve ISH Shanghai & CIHE hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.ishc-cihe.com adresini ziyaret edebilir veya info@ishc-cihe.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Ayrıca, IPA tarafından desteklenen ISH Hindistan'ın bir sonraki etkinliği 18 - 20 Eylül 2020 tarihleri arasında yeniden planlandı ve Mumbai'de gerçekleşecek.