ISH China & CIHE Fuarı Ertelendi

20 Mart 2020 Dergi:

ISH China & CIHE fuar organizatörleri Messe Frankfurt (Shanghai) Co. Ltd. ve CIEC GL International Exhibition Co Ltd. (Beijing), korona virüsün küresel yayılımı ve günümüzde artan seyahat kısıtlamaları nedeniyle fuarı erteleme kararı aldı. 11 - 13 Mayıs 2020 tarihleri arasında Pekin'de Yeni Çin Uluslararası Fuar Merkezi'nde yapılması planlanan fuarın yeni tarihleri yakında bildirilecek. 
Messe Frankfurt (Şangay) Co. Ltd. Genel Müdürü Richard Li, bu kararın arkasındaki mantığı şu sözleri ile ortaya koydu: “Durum Çin'de belirgin bir şekilde iyileşmekle birlikte, diğer ülkelerde artan vaka sayısı ve bunun sonucunda halihazırda var olan seyahat kısıtlamaları önümüzdeki iki ay içinde ortaya çıkabilecek diğer kısıtlamaları da göz önüne alarak ISH China & CIHE'yi erteleme kararı aldık. Özellikle fuarda temsil edilen çok sayıda Avrupalı şirket göz önüne alındığında, fuarı ertelemenin tüm taraflara olabilecek en küçük ölçüde aksama ile devam edeceğine dair güven vermenin doğru karar olduğunu düşündük.”
 Asya'nın önde gelen HVAC fuarlarından biri olan ISH China & CIHE, HVAC ürünleri ve teknolojisi, akıllı kontrol, ev konforu ve sıhhi tesisat ürün kategorilerini kapsıyor. 2019 yılında yapılan fuarda 1.353 katılımcı ve 72.613 ziyaretçi ağırlandı. 
Çin'de bir başka ISH etkinliği olan ISH Shanghai & CIHE, 2-4 Eylül 2020 tarihleri arasında Şanghay Yeni Uluslararası Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecek. ISH China & CIHE ve ISH Shanghai & CIHE hakkında daha fazla bilgi için: www.ishc-cihe.com