Header Reklam

ISH China & CIHE 9-11 Mayıs 2022 Tarihleri Arasında Pekin'de Yapılacak

15 Kasım 2021
ISH China & CIHE 9-11 Mayıs 2022 Tarihleri Arasında Pekin'de Yapılacak

Çin'in önde gelen Uluslararası Isıtma, Havalandırma, İklimlendirme, Sanitasyon ve Ev Konfor Sistemleri fuarı ISH China & CIHE, 9-11 Mayıs 2022 tarihleri arasında Pekin'de New China International Exhibition Center'da gerçekleşecek. Fuar, üç ana temaya odaklanacak: Çin'in ulusal kalkınma stratejileriyle uyumlu Enerji, Su ve Yaşam. Çin ve daha geniş Asya pazarlarında trendleri belirleyen; HVAC, sıhhi tesisat, akıllı ısıtma ve ev konforu teknolojileri ve ürünlerini kapsayan fuarın, toplam 106.800 m2'lik sekiz salonda en son yeniliklerini sergilemek üzere 1.300'den fazla katılımcıyı ağırlaması bekleniyor. 
Çin hükümetinin "karbon zirvesi" ve "karbon nötr" politikalarının tanıtılmasından bu yana, ülkenin HVAC piyasası, şu anda fırsatlar kadar birçok zorluğu da beraberinde getiren güçlü enerji reformlarından geçiyor. Aynı zamanda, hükümetin katı yeşil mevzuatına bağlı kalmak için üreticiler, karbon emisyonu düzenlemelerini karşılayan enerji verimli HVAC çözümleri geliştirerek aktif olarak yanıt verdi. Sonuç olarak, yeşil ve akıllı HVAC teknolojileri, üreticiler için kilit geliştirme odakları olmaya devam ediyor.
Messe Frankfurt (Shanghai) Co Ltd ve CIEC GL Events (Beijing) International Exhibition Co Ltd. tarafından düzenlenen ISH China & CIHE 2022, yurtiçi ve yurtdışı markalar için kazançlı fırsatlar sunan HVAC endüstrisinin en son trendlerine odaklanacak. 
Ayrıca, yine özel teşhir alanları, bölgeler ve pavyonlar yer alacak. Alman Pavyonu, Zhejiang Pavyonu, Denizaşırı Bölgesi, Su Pompası Bölgesi ve Temiz Enerji Bölgesel Isıtma Alanı gibi bölgesel ve tematik alanların ilgi görmesi bekleniyor. 
Geçen yıl olduğu gibi, fuar ziyaretçileri için navigasyonu daha rahat hale getirmek üzere çeşitli ürün kategorileri farklı salonlarda yerini alacak. Fuarın enerji teması tüm fuar merkezi genelinde vurgulanacak ve çeşitli ısı üretimi, yerden ısıtma, ısı dağıtımı, akıllı ısıtma, endüstriyel ısıtma ve iklimlendirme çözümlerini içerecek. W1 ve W2 salonlarında su temalı ürünler, boru ve bağlantı parçaları, vanalar, kontrol sistemleri ve araçları sergilenecek. Son olarak, yaşam temalı ürünler, temiz hava, hava temizleme, su arıtma, soğutma ve ısıtma sistemleri, akıllı ev çözümleri ve en yeni konfor sistemleri Salon E4'te bir araya gelecek.
Ulusal politikaların ve dijital trendlerin Çin'in HVAC pazarını nasıl olumlu etkilediğini gösteren eşzamanlı etkinlik programı, fuara eşlik edecek.
Fuarda, tanınmış endüstri uzmanları ve akademisyenlerle fikir alışverişinde bulunmayı sağlayacak Temiz Isıtma Geliştirme Zirvesine ev sahipliği yapacak. Bu zirve, Çin Uluslararası HVAC Kongresi'nin (iHVAC) bir parçasıdır ve beş foruma da ev sahipliği yapacak: 
• Çin Yenilikçi Isıtma Ürünleri ve Teknolojileri
• Taze Hava Sistemleri
• Ev Konforu Akıllı Gelişim Forumu
• Hava Kaynaklı Isı Pompası Isıtma Teknolojileri
• FCH Soğutma ve Isıtma Sistemi Teknoloji Forumu 
Fuarda öne çıkan seminerler arasında, ulusal politikalara ve pazar eğilimlerine odaklı şu konular yer alıyor:
1. Jeotermal Enerji Geliştirme ve Uygulama Zirvesi
Düzenleyen: Çin Teknoloji Denetimi Bilgi Derneği Jeotermal Endüstrisi Çalışma Komitesi
2. Düşük Karbonlu Sağlıklı İnsan Yerleşimi Çevre Teknolojisi Uluslararası Değişim Forumu
Düzenleyen: Düşük karbonlu sağlıklı Yaşam Çevresi Teknoloji Merkezi Çin Bitki Mühendisliği Derneği ve Ulusal Yeşil Bina Kalite Denetim ve Denetim Merkezi, Pasif Ev Enstitüsü
Çin'deki bir başka ISH etkinliği olan ISH Shanghai & CIHE, 2022 sonbaharında Şanghay Yeni Uluslararası Fuar Merkezi'nde yapılacak. 
 www.ishc-cihe.hk.messefrankfurt.com