Header Reklam

ISH 2021 Hem Fiziksel, Hem Dijital Bir Etkinlik Olacak

29 Ağustos 2020

ISH Fuarı, 22-26 Mart 2021 tarihleri arasında Frankfurt Fuar ve Sergi Merkezi'nde düzenlenecek ve kapsamlı bir dijital programla desteklenecek. Frankfurt am Main'deki ticaret fuarının yanı sıra etkinlik, ziyaretçilerin aynı anda keşfedebilecekleri bir dizi dijital özellikle desteklenecek.
Olağanüstü zamanlar olağanüstü önlemler gerektirir. Buna göre ISH yönetimi, ISH ticaret fuarını kapsamlı bir dijital programla güçlendirmeye karar verdi, bu da ISH 2021'in sanal ve gerçek dünyanın en iyilerini birleştireceği anlamına geliyor: Frankfurt Fuar ve Sergi Merkezi'ndeki etkinliğin yanı sıra, katılımcılar ve ziyaretçiler, tüm katılımcıların etkileşimini teşvik eden ve maksimum kapsamı sağlayan yeni dijital özelliklerden yararlanacak. Böylelikle, katılımcılar tüm yıl boyunca çevrimiçi var olacak ve ayrıca gelecek yıl Frankfurt'a şahsen gelemeyen veya gelmek istemeyen müşterilere de ulaşabilecek. 
Fiziksel ortamda gerçekleşecek fuarı destekleyecek dijital programın üç ana unsuru var: Katılımcıların fiziksel sergi standlarına ek olarak dijital bir kurumsal profil kullanarak katılım yapmalarını sağlayan Medya Hizmet Yöneticisi bulunuyor. Bilgiler tüm ISH kanallarına yükleniyor, böylece potansiyel müşteriler tarafından hızlı ve kolay bir şekilde erişilebiliyor. Katılımcıların yararlandığı bir diğer unsur, yeni ISH "genişletilmiş" ek formatıdır. Ayrıca, Sergi Merkezindeki yeni, tam donanımlı web stüdyosundan canlı içerik akışında firmalar, dünya çapında ürün sunumlarını, uzman görüşmelerini yayınlama fırsatına sahip olacak.
ISH "genişletilmiş" tamamlayıcı bir format kazandı
Yeni ISH "dijital genişletilmiş" ek formatı, Fuar Endüstrisinin Küresel birliği olan UFI'nin ödüllü teknolojisine dayanmaktadır.
Sistem şu şekilde işliyor: Medya Paketine girilen kurumsal profil, doğrudan fuarın sanal alanına aktarılıyor ve burada ek özelliklerle desteklenebiliyor. ISH "dijital genişletilmiş"e erişmek için, ticari ziyaretçilerinin tek yapması gereken kayıt olmak ve kendi profillerini oluşturmaktır. Bu sayede her iki grup da birbirini kolaylıkla bulabilir.
ISH "dijital genişletilmiş platform" ticari ziyaretçilerin ve katılımcıların iş fırsatları ve potansiyel müşteriler oluşturmak için tam olarak eşleştirilmesine izin verir. Yeni format, sohbet veya görüntülü görüşme başına (bireysel veya gruplar halinde) iletişim kurmak için canlı etkileşim öğelerinin yanı sıra doğrudan sergi standından canlı akışın kullanıcıları için etkileşim seçenekleriyle entegrasyonunu, örneğin sergi standının canlı turlarını içerir. Satış uzmanıyla doğrudan bir diyalog veya stantta akışlı ürün sunumları içeren bir Google Street View uygulaması da hizmette olacak.
Katılımcılar için özel avantaj: Messe Frankfurt, ISH 2021 katılımcılarına ISH “dijital genişletilmiş platform” formatını ücretsiz olarak sunuyor.


Etiketler