Header Reklam

ISH 2021 Fuarının Detaylarını Belirleyen Toplantı Yapıldı

28 Haziran 2020 Dergi: Temmuz-2020

ISH Fuarı Danışma Konseyi, fuarın patronları; Alman Isıtma Endüstrisi Federasyonu (BDH), Binalarda Klima ve Havalandırma Birliği (FGK), Alman Sıhhi Sanayi Derneği (VDS), Bina Hizmetlerinde Enerji Verimliliği Derneği (VdZ) ve Alman Sıhhi Tesisat, Isıtma ve Klima Derneği (ZVSHK) ile organizatör Messe Frankfurt temsilcileri, katılımcı ve ziyaretçi temsilcileri, 16 Haziran 2020 Salı günü Messe Frankfurt Konferans Merkezi’nde bir araya geldi. Toplantıda ISH 2021 fuarı ile ilgili detaylar görüşüldü.
Messe Frankfurt Başkanı ve İcra Kurulu Başkanı Wolfgang Marzin: “Ticaret fuarları, özellikle şu anda ekonomiyi canlandırmak için hayati önem taşıyan iş platformlarıdır. Ticaret fuarı düzenlenemeyen aylardan sonra, HVAC ve Su endüstrilerinde ticaretin canlanması, yeni temaslar, bağlantılar kurulması, bilgi alış verişi için güçlü, güvenilir bir platforma büyük ihtiyaç vardır. Konseptimizle uluslararası endüstriye olumlu bir iş sinyali gönderiyoruz: ISH, HVAC ve Su sektörüne ihtiyaç duyduğu platformu sağlamak için mümkün olan her şeyi yapıyor. Doğal olarak en büyük önceliğimiz tüm katılımcıların, ziyaretçilerin, hizmet ortaklarının ve personel üyelerinin güvenliği ve refahıdır” dedi.
ISH, modern, yüksek verimli ısıtma teknolojisi, enerji yönetim sistemleri ve enerji depolama konularında dünyanın önde gelen uluslararası ticaret fuarıdır ve iklim koruma hedeflerine ulaşmak için akılcı çözümler sunmaktadır. ISH, yarının akıllı bina hizmetleri teknolojisini temsil ediyor ve dijitalleşme, BIM (Bina Bilgi Modellemesi), iç mekan hava kalitesi ve havalandırma teknolojisinin hijyenik özellikleri gibi konulara odaklanıyor. Aynı zamanda, bir sağlık tesisi olarak banyo konusunda da yenilikçi sanitasyon çözümleri için bir trend barometresi olmaya devam ediyor.
ISH, HVAC ve Su dünyasında kişisel, ticari ilişkiler için en önemli platform olarak kabul görüyor ve sektörün pek çok ürünü için küresel bir lansman fırsatı sunuyor. Bir sonraki ISH Fuarı, 22-26 Mart 2021 tarihleri arasında yapılacak.