Header Reklam

İSEDA’da Yeni Yönetim Belli Oldu

03 Mayıs 2021 Dergi: Mayıs-2021
İSEDA’da Yeni Yönetim Belli Oldu

İSEDA İklimlendirme Soğutma Eğitim Danışma ve Araştırma Derneği Olağan Genel Kurul Toplantısı, 8 Nisan 2021 tarihinde İSEDA Dernek Genel Merkezi’nde gerçekleştirildi. Yeni dönemde; Uğur Otaran İSEDA Yönetim Kurulu Başkanı ve İktisadi İşletme Müdürü olarak görev alacak.

İSEDA İklimlendirme Soğutma Eğitim Danışma ve Araştırma Derneği Olağan Genel Kurul Toplantısı, 8 Nisan 2021 tarihinde İSEDA Dernek Genel Merkezi’nde İçişleri Bakanlığı’nın ilgili Genelgesi kapsamında HES kodlarının kontrolü ve alanın taze hava ile havalandırılmasına ek olarak Ozon Sterilizasyon Teknolojisine sahip cihazlarla sürekli olarak sterilize edildiği bir ortamda gerçekleştirildi. 

Dernek Başkanı Turhan Karakaya’nın açılış konuşmasıyla başlayan toplantı Divan Başkanı Uğur Otaran tarafından Türkiye Cumhuriyeti için hizmet veren ve ebediyete göçmüş olan başta büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, memleketimize hizmet etmiş ve ebediyete intikal etmiş tüm vatan kahramanlarımız ve şehitlerimiz anısına saygı duruşu ve müteakiben İstiklal Marşımızın okunması ile devam etti.

Ardından önce Yönetim Kurulu Başkanı Turhan Karakaya ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökmen Uzun, Yönetim Kurulu’nun 3 yıllık geçmiş dönem ile ilgili faaliyet raporlarını genel kurula sundu ve devamında Dernek İktisadi İşletmesi adına İSEDA-İktisadi İşletmesi Müdürü Birol Asil’in söz alarak işletme faaliyetleri ve mali durumu ile ilgili bilgi vermesinden sonra tüzük maddeleri ile ilgili değişiklikler görüşülerek tamamlandı. Derneğin yeni dönem için seçilen Yönetim Kurulu aşağıdaki şekilde belirlenerek dilek ve temenniler eşliğinde sona erdi.

Yönetim Kurulu Asıl Üyeleri
Uğur Otaran
Turhan Karakaya 
Hakan Uğur
Sedat Yurtan
Sedef Melekoğlu
Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri
Gökmen Uzun
Burak Şekeryapan
İsmail Esnemez
Atilla Güngör
Barış Özbek
Denetim Kurulu Asıl Üyeleri
Birol Asil
Aytekin Ekşioğlu
Ahmet Çalışkan 
Denetim Kurulu Yedek Üyeleri
Hakan Akgün
Eray İlhan
Uğur Evren Hammaş

Olağan Genel Kurul Toplantısından sonra gerçekleştirilen ilk Yönetim Kurulu Toplantısında yapılan görev dağılımı sonucunda yeni dönemde;

  • Uğur Otaran, Yönetim Kurulu Başkanı ve iktisadi İşletme Müdürü 
  • Turhan Karakaya, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
  • Y. Hakan Uğur, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
  • Sedat Yurtan, Genel Sekreter
  • Sedef Melekoğlu, Muhasip Üye

olarak görev alacak.Slider Altına