İnşaat Sektörünün Büyük Buluşması "İnşaat ve Konut Konferansı" Kapılarını Açıyor

21 Kas 2017

İnşaat ve Konut Konferansı

Marriott Hotel Asia’da 9 Ocak 2017tarihinde gerçekleşecek olan İnşaat ve Konut Konferansı, inşaat profesyonellerinin VIP Buluşma Adresiolarak 6. yılında tekrar kapılarını açıyor.

Geçen yıl 277 firmayı ağırlayarak kendi rekorunu kıran konferans  günümüze kadar970 firmayı ağırladı. Kendi alanında Türkiye’nin en büyüğü olan İnşaat ve Konut Konferansı, inşaat profesyonellerinin üst düzey yöneticilerinin VIP Statüsünde bir araya geldiği seçkin bir buluşma olarak gösteriliyor.

İnşaat ve Konut Konferansı, öngörülenin ötesindeki yorumlara sahip vizyon sahibi konuşmacıları ağırlıyor. Konferansa ise karar mekanizması üst düzey profesyoneller katılıyor. Türk inşaat sektörünün VIP buluşma noktası olan İnşaat ve Konut Konferansı, inşaat sektörünün önde gelen kurumları ile birlikte, sivil toplum kuruluşları ve yapı sanayisinin lider kuruluşlarının bir araya getirecek.

Her sene inşaat sektörüne kattığı yeni sinerji ile bir çok yatırım fırsatı ve yeni iş bağlantılarını beraberinde getiren konferans, ekonomimizdeki üretkenliğe sağladığı katma değer açısından öne çıkıyor. Sektörün mevcut durumu analiz ediliyor, gelecek projeksiyonları yansıtılıyor,  inşaat ve yapı sektörünün paydaşları VIP statüsünde bir araya gelerek ile sektörün hak ettiği itibar ve prestijine katkı sağlıyor.