Header Reklam
Header Reklam

İmbat Taşkent’te Özbekistan İklimlendirme Sektörü ile Buluştu

16 Ekim 2023
İmbat Taşkent’te Özbekistan İklimlendirme Sektörü ile Buluştu

İmbat, 4-6 Ekim 2023’te Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te Uzexpocentre Uluslararası Fuar Merkezinde gerçekleştirilen Aquatherm Taşkent Fuarı’nda ürünlerini ve yeniliklerini Özbekistan iklimlendirme sektörü ile buluşturdu. Fuardaki standında Hassas Klima Cihazı sergileyen İmbat, gelişmekte olan Özbekistan iklimlendirme sektörüne yönelik gerek standında ziyaretçilerine gerekse ziyaretleri ile meslektaşlarına inovatif ürünlerini, ürünlerinin üstünlüklerini anlattı ve yüksek standartları ile büyük ilgi gördü.

Özbekistan’ın en güçlü sektörü olan tekstil sektöründe 20 seneden fazladır İmbat marka hassas klima cihazları; Giltex, Absolyut, Asia Textile, Zeromax Inteks Tekstil, Surxon Sıfat Tekstil, JW Wood Decor Production LLC, Paxtakor Sayora Favorası, Sherobod Tekstil, Surhonteks Tekstil, Shomanay Eco, Surhon Amudor, Kantex, Uchkurhan, Khantex Nishan Tekstil, Xatırcı Tekstil, Pesh Tex Tekstil fabrikalarının laboratuvarlarında başarı ile kullanılmaktadır. 

Hali hazırda Özbekistan pazarında Safia, Lağman House, Coca Cola fabrikası gibi birçok prestijli projede İmbat markalı ürünler yer almaktadır.

CIS bölgesi ülkelerinde 20 yıldır sürdürdüğü ilişkiler ve sunduğu ürünlerle faaliyetlerini kuvvetlendiren İmbat gelişmekte olan Özbekistan pazarında varlığını prestijli  projelerle sürdürmeye devam edecek.