Header Reklam
Header Reklam

İmbat Kondenser Üniteleri Avusturya’da 

24 Haziran 2020 Dergi: Temmuz-2020
İmbat Kondenser Üniteleri Avusturya’da 

İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri’nin özel bir projeye uygun olarak tasarlanan toplam 930 kW soğutma kapasiteli kondenser üniteleri, endüstriyel bir tesisin proses soğutmasında hizmete sunuldu.

Ar-Ge odaklı üretim anlayışıyla geliştirdiği yüksek verimli ve çözüm odaklı ürünleri güçlü tasarım ekibi ile hazırlayan İmbat, tamamen özgün tasarımlı ve kendi üretimi olan ürünleri ile Türk mühendisliğini dünyaya ulaştırıyor. Dünyada yedinci Türkiye’de ise tamamen yerli tasarıma ve Eurovent sertifikasına sahip ilk çatı tipi klimanın da sahibi olduğunu belirten İmbat, yüzde 100 yerli sermayeyle projelere yüksek verimli ürünlerini sunuyor.
İmbat’ın yurtdışı bağlantılı çözüm ortakları ile tamamladığı Avusturya’daki endüstriyel tesis projesi için üretilen iki kondenser ünitesi toplam 930 kW soğutma kapasitesine sahip. Kondenser ünitelerinin her biri bağımsız iki devreli, scroll multi kompresörlü, değişken kondenser fan debisi ile oransal olarak kontrol ediliyor. İmbat kondenser üniteleri desuperheater eşanjörleri ile yüksek verimli olarak hizmet veriyor.