Header Reklam
Header Reklam

İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri Pazarlama Direktörlüğüne Bilgi Akkaya Getirildi

28 Mayıs 2020 Dergi: Haziran-2020
İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri Pazarlama Direktörlüğüne Bilgi Akkaya Getirildi

İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri Pazarlama Direktörlüğü görevine Makine Yüksek Mühendisi Bilgi Akkaya getirildi.

HVAC sektörünün yüzde yüz yerli tasarım çatı tipi klima, su soğutma grubu, hassas kontrollü klima başta olmak üzere geniş bir ürün çeşidine sahip yerli üreticilerinden olan İmbat, Türkiye’ye ve dünyaya yüzde yüz yerli ve kendi özgün tasarımlarını sunuyor. İmbat, sahip olduğu mühendislik anlayışı, ar-ge ve üretim gücünün yanı sıra insan kaynağı alanındaki yatırımlarıyla da büyümeye devam ediyor.
Bilgi Akkaya, iklimlendirme alanında sahip olduğu 30 yıllık bilgi birikimi ve profesyonel iş deneyimini İmbat’ın deneyimi ve gücüyle birleştirerek İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri Pazarlama Direktörü görevine geldi. İklimlendirme sektöründeki profesyonel kariyerine 1990 yılında başlayan Akkaya, sektörde farklı firmalarda çeşitli kademelerde çalıştı ve yöneticilik görevlerinde bulundu. Bilgi Akkaya, yeni görevinde İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri’nin pazarlama operasyonlarına deneyimiyle katkı sunacak.