Header Reklam
Header Reklam

İmbat, Eurovent Tarafından İlk Kez Yayımlanan Rehber Kitaba Önemli Katkı Koydu

07 Kasım 2023 Dergi: Aralık-2023
İmbat, Eurovent Tarafından İlk Kez Yayımlanan Rehber Kitaba Önemli Katkı Koydu

İmbat, yüzde yüz yerli tasarım ve üretim ile en güçlü olduğu ürünlerinden biri olan rooftop cihazı ile 1999 yılından bu yana, güçlü referanslar oluşturmuş, yurtiçi ve yurtdışında global firmaların yanında yer almış ve kullanıcılarına yüksek verimli, yenilikçi ve çevre dostu çözümler sunmuştur.

Çatı tipi klimalarını, taşınabilir klimalar, tropikal iklim klimaları, uçak körüğü kliması, park halindeki uçak kliması gibi farklı kullanım amaçlarına uygun olarak modelleyen firma, standart rooftop cihazlarının yanı sıra bu farklı modelleri de 4 kıtada 50’den fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Eurovent’in, rooftop sanayicileri tarafından geliştirilen, bu konuda ilk derleme olan Rooftop Üniteleri Rehber Kitabı Türkçe dilinde yayımlandı. Rooftop teknolojisine kapsamlı bir bakış açısı sağlayan Eurovent’in Türkçe dilinde ilk rehber kitabı olan bu doküman Rooftop ünitelerinin avantajlarına dair farkındalığı artırıyor.
Bu çalışmanın İngilizce ve Türkçe versiyonlarının oluşmasında, özellikle İmbat Genel Müdür Yardımcısı Arel Arsoy ciddi emek harcamış, İmbat uzmanları da bilgi ve deneyim birikimini çalışmaya aktarmıştır.

Yayına buradan ulaşabilirsiniz.