Header Reklam
Header Reklam

İmbat Eurovent'in En Yeni Üyesi Oldu

27 Ekim 2023 Dergi: Kasım-2023
İmbat Eurovent'in En Yeni Üyesi Oldu

Türkiye'nin önde gelen çatı tipi ünite, su soğutma grupları ve hassas kontrollü klima üreticilerinden biri olan İMBAT'ın, geçtiğimiz günlerde yapılan Yönetim Kurulu toplantısında Eurovent ailesine katılması resmen onaylandı.
İmbat, 1991 yılından bu yana çatı tipi üniteler, soğuk hava depoları, klimalar ve su soğutma grupları gibi enerji verimli ürünler üreterek iklimlendirme ve gıda soğutma alanlarında çözümler geliştirmede Türkiye'nin pazar liderlerinden biridir. Genel merkezi İzmir’de bulunan İmbat, ihracat ağıyla 50'den fazla ülkede faaliyet gösteriyor.
Üyeliğin onaylanmasının ardından İmbat Genel Müdür Yardımcısı Arel Arsoy şunları söyledi: “HVACR sektöründe Avrupa'nın önde gelen derneği Eurovent'in Sorumlu Üyesi olmaktan onur duyuyoruz. Bu üyelik, 30 yılı aşkın deneyim ve bilgi birikimiyle Avrupa norm ve mevzuatlarını takip eden bir şirket olan İmbat'ın globalleşme yolculuğunun temel kilometre taşı oldu. Yeşil bir gelecek yaratmak için sektördeki diğer oyuncularla birlikte yüksek verimli, yenilikçi ve çevre dostu çözümler sunmak artık daha kolay olacak.”