Header Reklam

ISH lsıtma, Havalandırma ve İzolasyon İhtisas Fuarı

05 Kasım 1992 Dergi: Kasım-1992
ISH lsıtma, Havalandırma ve İzolasyon İhtisas Fuarı

Frankfurt'ta yapılacak ISH'93, her zamankinden daha büyük, daha bilimsel ve daha iyi organize edilmiş şekliyle, 23-27 Mart 1993 tarihleri arasında kapılarını 200.000 meslek uzmanına açacak. Frankfurt'ta 17. kez gerçekleştirilecek olan ISH Fuarı,ısıtma, havalandırma ve izolasyon konularında dünyanın en büyük ihtisas fuarıdır.
Fuarın başlamasına daha 6 aylık bir süre olmasına rağmen 30 ülkeden 1800 firmanın iştiraki şimdiden kesinleşmiş durumdadır. Bu, geçen fuarın 1.723 firmalık rekorunun 6 ay önceden kırılması anlamına gelmektedir. Türk Demirdöküm Fabrikaları A.Ş. ve Eleks Dış Ticaret A.Ş., Ekom Eczacıbaşı'nın yan kuruluşu Vitra Gmbh fuara Türkiye'den şu ana kadar başvuran kuruluşlardır. Artan ilgi nedeniyle, sergi alanı iki yeni salonun ilavesiyle 23.000 m2 büyütülmüştür. 1987 yılından bu yana ziyaretçi ve katılımcı sayılarındakaydedilen % 39'luk artış fuarın ne denli başarılı olduğunun bir göstergesidir. 1991 yılındaki ISH Fuarı'nı ülkemizden 450 meslek uzmanı ziyaret etmiştir.
Fuar ayrıca bazı özel gösterilerle de renklendirilecektir. "Mekan havalandırması ve ısının geri kazanılması" ile "Klima" bunlardan bazılarıdır. Sadece uzman ziyaretçilere açık olan ISH Fuarı'na son gününde amatör ziyaretçiler de kabul edilecektir. Yabancı katılımcılar ISH Fuarı'na büyük ilgi göstermektedir. Zira Alman firmaları üretim kapasitelerini arttırdıkları halde, standart ürünleri 6 haftadan, özel siparişleri de 6 aydan önce teslimi edememektedir. Bu da Alman pazarının önemli bir kısmının yabancı firmalara kaptırılmasına neden olmaktadır.
ISH Fuarı şu konuları içermektedir:
    Yüzme havuzu, sauna ve su tesisatı
    İzolasyon tekniği
    Banyo ve duş küvetleri, duş kabinleri ve teçhizatları
    Duvar arkası donanımları
    Armatürler, banyo donanımları
    Banyo mobilyası, mutfak ve mutfak teknikleri
    Klima ve havalandırma tekniği
    Borulara ve aksamları
    Tesisatçı teknikleri
    Isıtma teknikleri
    Tamirhane donanımları, el aletleri
    Su ısıtıcıları
    Isıtma pompaları
İki yılda bir kez düzenlenen ISH Fuarı ile ilgili ayrıntılı bilgi ve seyahat organizasyonu için aşağıdaki adrese danışabilirsiniz :
Frankfurt Fuarları Türkiye Resmi
Temsilciliği : H.W.Feustel Nakliyat ve Seyahat A.Ş.
Meclisi Mebusan Cad. 81/4
Salıpazarı  İstanbul
Tel: 251 83 00( 10 hat)
Fax: 251 64 38/245 46 19
Tlx : 25044  
 
 


Etiketler


Slider Altına