Header Reklam

​HVAC-R Endüstrisi, ISK-SODEX 2016'da Buluşuyor

15 Mart 2016
​HVAC-R Endüstrisi, ISK-SODEX 2016'da Buluşuyor

İklimlendirme ve tesisat sektörünü buluşturan dünyanın en büyük fuarlarından ISK-SODEX Fuarı, 4 - 7 Mayıs 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde ziyaretçileri ile buluşmaya hazırlanıyor.

İki yılda bir düzenlenen ve alanında dünyanın en büyük 3. fuarı olan ISK-SODEX 2016, bu yıl yine sektörün en fazla iş hacmi yaratan buluşmalarından birine imza atmaya hazırlanıyor. Isıtma, Soğutma, Klima, (HVAC+R) Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma ve Güneş Enerjisi konularında Türkiye'nin tek fuarı olan ISK-SODEX, yurtiçinden ve yurtdışından sektör profesyonellerini aynı çatı altında bir araya getirerek, yeni iş bağlantılarının önünü açıyor. 2014 yılında toplam 53.535 m2 net alanda gerçekleşen ISK-SODEX Fuarı’nda; Türkiye, Almanya, İtalya ve Tayvan başta olmak üzere 45 ülkeden 1331 katılımcı firma ile 126 ülkeden 84.816 profesyonel ziyaretçi bir araya geldi.

Türk iklimlendirme sektörü tüm dünyaya sergileniyor

Avrasya bölgesinin lider fuarı olma özelliğini pekiştirmek amacıyla fuar öncesinde çeşitli faaliyetler yürütülüyor. Yurtiçi ve yurtdışında yürütülen etkin tanıtım faaliyetleri ve gerçekleştirilen görüşmeler ile Ekonomi Bakanlığı desteği ile 51 ülkede satın almacılar ile yoğun görüşmeler gerçekleştiriliyor. ISK-SODEX 2016'da yeni iş bağlantılarına olanak sağlanacağını belirten Hannover Messe Sodex Fuarcılık Genel Müdürü Alexander Kühnel, "Biz kamu ve özel sektörden tüm paydaşları bir araya getirerek, fuar katılımcılarımıza ve ziyaretçilerimize bilgi alışverişinde bulunabilecekleri, işbirliği yapabilecekleri ve işlerini geliştirebilecekleri ideal bir platform sağlıyoruz. Fuarın, sağladığı uluslararası bağlantılarla hem Türkiye'de hem de çevre ülkelerde pazar payını arttırmak ve yeni pazarlara girmek isteyen firmalar için önemli bir fırsat sunduğunu vurgulamak isteriz" diyor.Slider Altına