Header Reklam

Grundfos Akademi’den ENGINEERING 360° Online Eğitim ve Sertifika Programı

07 Mayıs 2020 Dergi: Haziran-2020
Grundfos Akademi’den ENGINEERING 360° Online Eğitim ve Sertifika Programı

Her seviyeden mühendis ve teknik profesyoneller için tasarlanmış 360 derece yeni nesil yetkinlik gelişimi programı olan “ENGINEERING 360°” Grundfos Akademi bünyesinde başlıyor.

Grundfos, mekanik mühendislik sektöründe çalışan ve bu konuda uzmanlıklarını geliştirmek isteyen profesyonellerin iş yapma becerilerini tüm yönleriyle geliştirmelerini sağlayacak ve bu beceriyi Yıldız Teknik Üniversitesi sertifikası ile belgeleyecek “ENGINEERING 360°” programını başlatıyor.

Konuyla ilgili Grundfos şu bilgileri veriyor: “Isıtma ve Soğutma alanında yeni nesil teknolojik çözümler arayışınıza kaynak olacak 1. modül eğitim programı, akademisyenlerin ürettiği teorik bilgileri uygulanabilir pratik bilgiler ile birleştirerek bambaşka bir bakış açısı kazanmanızı sağlayacak. Profesyonel kariyerinizde cevabını aradığınız problemlerinize Yıldız Teknik Üniversitesi profesörlerinin tecrübesi ve Grundfos ürün ve satış müdürlerinin deneyimleri ile çözüm bulacaksınız. Katılımcılar programın devam eden modüllerinde mühendislerin alanlarında fark yaratmak için ihtiyaç duydukları iletişim, problem çözme yeteneği gibi diğer yeterlilikleri dünyadaki son eğitim trendlerine göre hazırlanmış içeriklerle tamamlama fırsatı bulacaklar."

ENGINEERING 360° programı hakkında detaylı bilgi için tıklayınız