Header Reklam
Header Reklam

GF Hakan Plastik, Online Eğitimlerine Devam Ediyor

15 Temmuz 2020 Dergi: Ağustos-2020
GF Hakan Plastik, Online Eğitimlerine Devam Ediyor

COVID-19 sürecinde de eğitimlerine ara vermeyen GF Hakan Plastik, satış ekibi, bayileri ve sektör profesyonelleri ile gerçekleştirdiği online eğitimlerle bir yandan sektör ihtiyaçlarını değerlendirirken bir yandan da bilgi tazelemesi yaptı.

Firma içinde gerçekleştirdiği eğitimler, müşteri ve bayileri buluşmaları ile yoğun bir eğitim programına sahip olan GF Hakan Plastik, COVID-19 sürecinde de aktif bir şekilde eğitimlerini online olarak sürdürdü.

Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz etmek, doğru ürün çözümleri sunabilmek adına müşteri ile direkt iletişim halinde olan satış ve satış destek ekiplerinin ürün bilgilerini güncel tutmaya önem veren GF Hakan Plastik, bu kapsamda düzenlediği periyodik eğitimleri, pandemi sürecinde online platforma taşıdı. Satış ve satış destek birimlerine bilgi tazelemesinin yanı sıra özellikle yeni ürünler GF Silenta Extreme, GF Aerator, GF Aquasystem PP-RCT üzerinde yoğun bilgi paylaşımları yapıldı.

Bayi eğitimlerini de online platforma taşıyan GF Hakan Plastik, 12 bayinin satış, satış destek, satın alma ve sevkiyat bölümleri ile bir araya gelerek hem yeni ürünlerini tanıttı hem de mevcut ürünler üzerinden bilgi tazelemesi yaparak sorulara yanıt verdi.

GF Hakan Plastik ayrıca sektör profesyonellerine yönelik düzenlediği Webinar ile “Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmeliğe Uygun Çözümler”i konusunda bilgi paylaşımda bulundu. GF Hakan Plastik Ürün Müdürleri Alpay Cesur ve Dr. Ozan Kovancı‘nın konuşmacı olduğu Webinar’da, Yangın Yönetmeliğinin yanı sıra formülasyonu ile Türkiye’de sektöründe tek olma özelliğine sahip GF Silenta Extreme ve GF Silenta FR sistemleri üzerinde duruldu; gelen sorular yanıtlandı.  

COVID-19 sürecinin yoğun etkisi altında geçirilen 2020 yılının ilk yarısını, aldığı kararlarla güvenli bir şekilde yöneten GF Hakan Plastik yetkilileri, önümüzdeki süreçte de aynı titizlikle eğitim ve çalışmalarını sürdürmeyi planladıklarını belirtti.