Header Reklam
Header Reklam

Gerhman, MechTalks Konferansının Altın Sponsoru Oldu

03 Mayıs 2024
Gerhman, MechTalks Konferansının Altın Sponsoru Oldu

Hava kontrol ve dağıtım ürünleri alanında yenilikçi ve esnek çözümler geliştiren Gerhman, 15 Mayıs 2024 tarihinde İstanbul Divan Kuruçeşme’de gerçekleşecek MechTalks Konferansının Altın Sponsoru oldu.

Türk Tesisat Mühendisleri Derneği (TTMD), Mekanik Tesisat Müteahhitleri Derneği (MTMD) ve Borusan Boru ev sahipliğinde düzenlenecek MechTalks 2024’te, geleceğin mühendislik çözümleri, çevresel sürdürülebilirlik ve insana saygılı teknolojiler ele alınacak.

Gerhman Yönetim Kurulu Başkanı Ozan Korkmaz, MechTalks Konferansını desteklemeleri hakkında şunları söyledi: “Türkiye Mekanik Tesisat ve İklimlendirme Sektörünü sürdürülebilir bir biçimde geliştirmek ve güçlendirmek için hizmet veren Sivil Toplum Kuruluşlarımızın çabalarının bir parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz. Gerhman, yenilikçiliği ve ‘hep bir adım önde’ olmayı hedefleyen bir kuruluş ve bu kimliğimiz ile MechTalks Konferansının değişime öncülük etme ruhunu bağdaştırdığımız için bu etkinliği desteklemek istedik. Sektör profesyonellerini buluşturacak MechTalks Konferansını dört gözle bekliyoruz.”