Header Reklam
Header Reklam

Galeri Crystal Nirvana Cosmopolitan Hotel’de Mitsubishi Heavy Konforu Yaşanıyor

10 Aralık 2022 Dergi: Aralık-2022
Galeri Crystal Nirvana Cosmopolitan Hotel’de Mitsubishi Heavy Konforu Yaşanıyor

Form MHI Klima Sistemleri, üstün Japon teknolojisi ve yüksek enerji verimliliği sunan ürünleriyle ticari alanların iklimlendirme sistemlerine değer katıyor. Antalya Kundu’da bulunan Galeri Crystal Nirvana Cosmopolitan Hotel de iklimlendirmesini Mitsubishi Heavy kalitesine emanet etti.

57 yıllık sektör tecrübesine sahip Form ve Japon teknoloji devi Mitsubishi Heavy ortaklığında kurulan Form MHI Klima Sistemleri, Galeri Crystal Nirvana Cosmopolitan Hotel’in iklimlendirme ihtiyaçlarını Mitsubishi Heavy kanal tipi klimalar ve Form’un yerli üretimi DX Klima Santralleri ile karşılıyor.

Akdeniz ruhu ile tasarlanan Galeri Crystal Nirvana Cosmopolitan Hotel, şehrin olanakları ile kıyı tatilini sentezleyen konseptiyle ziyaretçilerine kaliteli hizmet verirken Mitsubishi Heavy VRF klima sistemleriyle misafirlerine üstün iklimlendirme konforu yaşatıyor. Proje kapsamında kullanılan Form FKS DX klima santrali Mitsubishi Heavy VRF dış ünitelerle entegre çalışarak otelin taze hava ihtiyacını karşılarken, iklimlendirme ihtiyaçları ise kanal tipi iç ünitelere sahip Mitsubishi Heavy kanal tipi iç ünitelerle sağlanıyor. 

Projede kullanılan Mitsubishi Heavy KXZ2 Heat Pump sistem, Patentli CHCC – Sürekli Isıtma Kapasitesi Kontrol Özelliği ile tercih ediliyor. Sistem, VTCC özelliği ile değişken üfleme sıcaklığı kontrolü ve buna bağlı olarak da ısıtma ve soğutma modunda %34’e varan enerji tasarrufu sağlıyor.