Header Reklam

Friterm Kuru Soğutucu Ürünlerine Eurovent Sertifikası

25 Eylül 2018 Dergi: Ekim-2018
Friterm Kuru Soğutucu Ürünlerine Eurovent Sertifikası

Friterm, uzun süredir üzerinde çalıştığı Eurovent sertifikasyon sürecinin Eylül 2018 itibarıyla olumlu sonuçlandığını ve 'Kuru Soğutucu' ürünlerinin Eurovent sertifikasyon kurumu ECC tarafından sertifikalandırıldığını duyurdu.

Friterm Genel Müdürü Naci Şahin, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Sertifikanın şirketimiz açısından pazarda fark yaratacak bir yenilik olacağına ve şirketimize güç vereceğine olan inancım tamdır. Projede çok yoğun emek harcayan AR&GE ekibimize ve sürecin başarıyla sonuçlanmasında katkısı olan tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyor ve başarılı çalışmalarından dolayı kendilerini kutluyorum" dedi.

Friterm AR&GE Müdürü Hüseyin Onbaşıoğlu ise "Kuru soğutucu ürünlerimizle Eurovent Sertifikası almak, firmamız için önemli bir aşamadır. Ürün seçim yazılımımızda ve ilgili ürün kataloglarında paydaşlarımıza sunduğumuz tüm ısıl ve akustik performans değerlerinin kesinliği ve doğruluğu Eurovent tarafından da tasdiklendi. Bu sertifikanın bizi hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarda daha da üst seviyelere taşıyacağına inanıyorum. Kullanıcılarımız artık ihtiyaç duydukları performans için katalog verileri üzerinden veya Friterm ürün seçim yazılımını (FPS6.x) kullanarak kendilerine uygun ürünü tereddütsüz seçebilirler" dedi.