Form Endüstri Ürünleri Genel Müdürü Toni Timirci Oldu

09 Oca 2019

Form Endüstri Ürünleri Genel Müdürü Toni Timirci Oldu

Türkiye’de iklimlendirmenin lider firmalarından Form Şirketler Grubu’nun Merkezi Klima Sistemleri satış ve uygulamalarından sorumlu iştiraki Form Endüstri Ürünleri’nde üst düzey bir atama gerçekleştirildi. Toni Timirci, Form Endüstri Ürünleri’nde Genel Müdür görevine getirildi.

Makine Mühendisi Toni Timirci, lisans eğitimini 1991 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi’nde tamamladı. İş hayatına 1994 yılında İma Mühendislik şirketinde Satış Mühendisi olarak başlayan Timirci, 1997 ila 2008 yılları arasında da Trane firmasında farklı görev ve sorumluluklar üstlendi. 2008 yılından itibaren Aldağ Dış Ticaret A.Ş. firmasında Airedale Satış Direktörlüğü yapan Toni Timirci, son olarak 2013 ve 2018 yılları arasında Danfoss’ta görev aldı. Timirci Danfoss’ta Ülke Müdürü olarak başladığı görevine 2016 ile 2018 yılları arasında Bölge Satış Direktörü olarak devam etti ve Türkiye dışında İran, Azerbaycan, Afganistan, Pakistan bölgelerinin görev ve sorumluluklarını da üstlendi.

2019 yılı itibarıyla 28 yıllık profesyonel iş hayatına Form Endüstri Ürünleri’nde Genel Müdür olarak devam edecek Toni Timirci, 1970 İstanbul doğumlu evli ve iki çocuk babası.Sektörle ilgili haber gönderin yayınlayalım.
Siz de 'nun bir parçası olun.
Haber gönder
Sektördeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız e-bültenimize abone olun.

sosyal medyada takip edin: