Header Reklam
Header Reklam

Fırat Plastik, Boru Bayileri İspanya'da Buluştu

05 Nisan 2004 Dergi: Nisan-2004
Fırat Plastik, Boru Bayileri İspanya'da Buluştu

Fırat Plastik A.Ş. tarafından düzenlenen boru bayi toplantısı, 27 Şubat - 04 Mart 2004 tarihleri arasında İspanya’da gerçekleştirildi.  
Yetmiş bayiinin katıldığı toplantı, Boru Satış Müdürü İsmail Yıldırım başkanlığında yapıldı. Düzenlenen toplantı bir konuşma yapan Boru Satış Müdürü İsmail Yıldırım; ‘İtalya’ya gerçekleştirdiğimiz ilk yurt dışı gezimizde bayilerimiz, o ülkenin plastik sektörünü inceleme fırsatını yakalayarak, sektörle ilgili işleyişi yakından görme ve fikir edinme olanağı bulmuştur. Bu yıl yapılan gezide ise bayilerimiz, bir başka Avrupa ülkesi olan İspanya’da da sektörel incelemelerde bulunmuşlar geçen yıl olduğu gibi bu yıl da sektörde, iki ülke arasında yaşanan sektör kıyaslaması yapma olanağını yakalamışlardır.’ dedi.
Toplantıya katılan bayiler; Madrid’deki Kraliyet Sarayı’nı, Madrid’in dışında bulunan 1500’lü yıllara kadar İspanyanın başkentliğini yapmış ve aynı zamanda üç dinin birleştiği eski bir şehir olan Toledo’nun tarihi,turistik  yerlerini ve İspanya’nın önemli bölgelerinden Aragon Kralının şehri Zaragoza’yı ziyaret etme fırsatı buldular. Dört günlük Madrid seyahatinin ardından, Barselona’ya giden bayiler, şehrin tarihi ve turistik yerleri gezdiler. Ayrıca bayiler, kendi faaliyet alanlarıyla ilgili firmalarla görüşmeler yapma fırsatı buldular.