Header Reklam

Fas’ta Flexiva’nın Yıldızı Yükseliyor

13 Haziran 2021
Fas’ta Flexiva’nın Yıldızı Yükseliyor

Özellikle son iki yıl içinde dış pazar atağının bir etabı olarak Kuzey Afrika ülkelerini mercek altına alan Flexiva, Fas’ta pazar payını önemli ölçüde artırdı.

Fas ve Türkiye arasında 2006 yılında Serbest Ticaret Anlaşması’nın yürürlüğe girmesinin ardından, ikili ülke arasındaki ticari ilişkiler büyük ivme kazanarak 2018 yılında Türkiye’nin ticaret hacmi 2,7 milyar ABD Doları’nı aştı.

Flexiva, özellikle son iki yıl içinde dış pazar atağının bir etabı olarak Kuzey Afrika ülkelerini mercek altına aldı, Fas’ta pazarlama ve ağ kurma faaliyetlerini yoğunlaştırdı. Bu çabalarının neticesinde Fas’ta pazar payını önemli ölçüde artırdı.

Fas’ın en büyük kenti Kazablanka’da onkoloji kliniği (Clinique D’oncologie Anoual), Clinique Al Madina, 190.000 m²’lik taban alanı ile Afrika’nın en büyük alışveriş merkezi Morocco Mall, Mall Marina, Rabat’ta, Marakeş’te Fondation Hassane II, Fondation Mohammed Pour La Solidarite gibi Fas’ın en önde gelen vakıflarına ait yurt ve sosyal hizmet yapıları, Agadir’de Clinique Atlantique, Bouskoura’da Prestigia Golf City, Palmeraie Green Town, Kral VI. Muhammed’in sahibi olduğu SNI Holding’e ait Fas’ın en büyük hipermarket zinciri Marjane gibi seçkin referansların tercihi Flexiva Air Serisi Esnek Hava Kanalları oldu.

İzoleli ve izolesiz kategorilerde, Hygienic ve akustik konfor sunan Sono seçenekleriyle farklı ihtiyaçlara çözümler sunabilen Flexiva Air serisi, TS EN 13180 standardına uygun olarak imal ediliyor. Rakiplerine kıyasla daha yüksek basınç dayanımına sahip Flexiva ürünleri, güçlü mühendislik ve üretim altyapısı sayesinde düşük basınç kayıpları ile enerji ekonomisi, pürüzsüz yüzey teknolojisiyle hijyen avantajlarını sunuyor.Slider Altına