Header Reklam

Farkında Olmak Ayrıcalıktır

18 Eylül 2020
Farkında Olmak Ayrıcalıktır

Vaillant Türkiye, Green IQ serisine özel olarak hayata geçirdiği “Farkında olmak ayrıcalıktır” dijital iletişim kampanyası ile dünyamızın korunması konusunda farkındalık yaratmayı amaçlıyor. Vaillant’ın “Sürdürülebilirlik”, “Teknoloji”, “Konfor”, “Verimlilik” vaatleriyle desteklenen kampanyada farkında olmanın hem kendimiz hem de dünyamız için yarattığı değer; “Farkında olmak ayrıcalıktır” web sitesi, özel podcast’ler ve sosyal medya aracılığıyla doğanın ve yaşamın kıymetini bilenler ile buluşturuluyor. 

Vaillant, daha yeşil bir dünyaya katkı sağlamak amacıyla hayata geçirdiği Green IQ ürün konsepti kapsamında sıradışı bir kampanyaya imza atıyor. “Sizlerin ve dünyanın ihtiyaçlarının farkındayız” diyen Vaillant Türkiye, Vaillant Green IQ ürünlerinin arkasında yatan felsefeyi, hayata geçirdiği dijital kampanya ile müşterilerine ulaştırıyor. “Farkında olmak ayrıcalıktır” manifestosu ile başlatılan iletişim kampanyası, Vaillant’ın 

  • Sürdürülebilirlik,
  • Teknoloji, 
  • Konfor,
  • Verimlilik 

vaatleriyle destekleniyor. Kampanya kapsamında GreenIQ konseptine özel web sitesi https://farkindaolmakayricaliktir.com’u hayata geçiren Vaillant Türkiye; ayrıca podcast’ler ve sosyal medyada yürüttüğü çalışmalarla farkındalık yaratmayı amaçlıyor. 

Green IQ konseptinin Vaillant’ın ustalık eseri olduğunu belirten Vaillant Türkiye Pazarlama Direktörü Hazım Bumin, “Tasarruflu, uzun ömürlü ürünlerle ülke ekonomisine katkıda bulunmak amacıyla çalışıyor, teknolojik yatırımlarımıza uzun yıllardır ara vermeden devam ediyoruz. Vaillant olarak ayrıcalıklı bir dünyada yaşadığımızın farkındayız. Dünyamızı korumak için, 146 yıllık deneyim ve teknolojimizle, yaşamın kıymetini bilenler, doğanın ve geleceğin farkında olanlar, sadece akıllı seçimler yapanlar için Vaillant Green IQ’yu doğaya en saygılı şekilde ürettik. Green IQ, kombinin mucidi Vaillant’ın üretim teknolojisinin geldiği son nokta.  Bu nedenle Vaillant’ın müşterisinin hayatını kolaylaştırma hedefiyle sunduğu tüm hizmetleri ve temsil ettiği bütün değerleri ürünlerimizle müşterimize sunmaya karar verdik. “Sürdürülebilirlik”, “Teknoloji”, “Konfor”, “Verimlilik”, farkında olduğumuz takdirde hem yaşam tarzımıza hem dünyaya etkisi büyük olan kavramlar. Bu nedenle kampanyamızda ‘Farkında olmak ayrıcalıktır’ diyoruz” ifadelerini kullandı.

Vaillant Türkiye, Green IQ konsepti ile vadettiği sürdürülebilirlik, teknoloji, konfor ve verimlik konularında kampanyaya özel hazırlanan podcastler ile de kullanıcıların farkındalığını artırmayı hedefliyor.  “Farkında olmak ayrıcalıktır” web sitesinden de ulaşılabilen podcast’lerde Haberci ve Program Yapımcısı Güven İslamoğlu “Sürdürülebilirlik” ve “Verimlilik” konusunu ele alırken Futurist Ufuk Tarhan, “Teknoloji” ve “Konfor” konularına değiniyor. 

“Farkında olmak ayrıcalıktır” başlığı altındaki podcast yayınlarına aşağıdaki linklerden ulaşılabiliyor.

https://farkindaolmakayricaliktir.com/#podcast 
Spotify
Apple Podcast 
Google Podcasts