Header Reklam

ISK Sektöründe Yeni Bir Firma: Fantilatör Havalandırma ve İklimlendirme Sistemleri

19 Eylül 2019 Dergi: Eylül-2019
ISK Sektöründe Yeni Bir Firma: Fantilatör Havalandırma ve İklimlendirme Sistemleri

Uzun yıllar yurtdışı merkezli firmalarda profesyonel olarak görev yapan ve son 4 yıldır Günko Endüstriyel Sistemler bünyesinde satış faaliyetlerini sürdüren Mustafa Kunt ve Can Olcan, geçen aylarda Fantilatör Havalandırma ve İklimlendirme Sistemleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi’ni kurdu.

Şirket yöneticileri, ısıtma-soğutma-havalandırma teknik ürünlerinin proje ve perakende satışının yanı sıra www.fantilator.com e-ticaret siteleri ile sektöre farklı bir soluk getireceklerine inanıyor. Özellikle havalandırma konusunda uzman olan şirket ortakları, dünyada çok büyük bir hızla ilerleyen e-ticaretin, kısa bir süre içinde sektörümüzdeki satın almalarda da önemli bir yeri olacağını düşünüyor.

www.fantilator.com ve diğer pazar yeri siteleri üzerinden çoğunlukla son kullanıcılara banyo fanı konusunda çok çeşitli ürünler tedarik eden firma yetkilileri; nem sensörlü, hareket sensörlü ve zaman ayarlı banyo fanlarının oldukça ilgi gördüğünü belirtiyor. Bosch, ATC, Blauberg, Flexiva ve Alfa Alval firmalarının bayilik ve partnerliğini yürüten firma, domestik kullanımdan endüstriyel uygulamalara kadar tüm segment havalandırma fanları, klima santralleri, VRF sistemleri, hava perdesi, esnek hava kanalları ve contalı plakalı eşanjörler ile geniş bir ürün gamına sahip.

Fantilatör A.Ş.’nin kısa ve orta dönem hedefleri arasında; yurtdışından son kullanıcıya hitap edecek teknik ve estetik ürünlerin ithalatı, proje satışını gerçekleştirdiği bazı ürünlerin üretimi ve e-ticaret konusunda sektörel bir pazar yeri organizasyonu oluşturmak yer alıyor.

Firmanın iletişim bilgileri şöyle:

Fantilatör Havalandırma ve İklimlendirme Sistemleri San. Tic. A.Ş.
Adres: Kozyatağı Mah. Gülbahar Sok. No: 12 /14 Kadıköy /İSTANBUL
Mustafa Kunt: +90 543 301 19 80, mustafakunt@fantilator.com 
Can Olcan: +90 530 416 00 92, canolcan@fantilator.com 
Web: www.fantilator.com Slider Altına