Header Reklam

Eurovent Zirvesi 2022’ye Ertelendi

26 Mayıs 2021 Dergi: Haziran-2021
Eurovent Zirvesi 2022’ye Ertelendi

Devam eden COVID-19 salgını, yaklaşan Eurovent Zirvesi’nin Eylül 2020’den Ekim 2021’e ertelenmesine neden olmuştu. Durumu dikkatlice değerlendiren organizatörler Zirve’nin 2022’ye ertelenmesine karar verdi.

2022’ye ertelenmesine rağmen, Eurovent Zirvesi’nin Antalya, Türkiye’de yapılması planlanıyor. Somut tarihler ilerleyen zamanlarda açıklanacak.

Eurovent’in eski başkanı ve yerel üye derneği ve zirve eş organizatörü İSKİD temsilcisi Naci Şahin konuyla ilgili şunları söyledi: “Bu, verilmesi kolay bir karar olmasa da, katılımcıların sağlığı ve güvenliği bir numaralı önceliğimizdir. Etkinliği 2022’ye taşımanın bir aksilikten çok bir fırsat olduğuna inanıyoruz. Artan aşılama oranlarını ve dünyanın yavaşça normale döndüğünü görünce, etkinliği daha da ertelemenin, tüm özellikleri ve avantajları ile tam ölçekli bir Eurovent Zirvesi’ne ev sahipliği yapmamızı sağlayacağını umuyoruz.”

En son güncellemeler için www.eurovent-summit.eu ve Eurovent’in LinkedIn sayfasından #BuildingBridges etiketini takip edebilirsiniz.



Slider Altına