Header Reklam
Header Reklam

Eurovent Summit Eylül’de Hvac Endüstrisini Buluşturuyor

16 Mayıs 2018
Eurovent Summit Eylül’de Hvac Endüstrisini Buluşturuyor

İç Ortam İklimlendirme (HVAC), Proses Soğutma ve Gıda Soğuk Zincir Teknolojileri alanının kanaat önderleri, 25-28 Eylül 2018 tarihleri arasında Eurovent Zirve Toplantısı’nda, İspanya’nın Sevilla kentinde bir araya gelecek.

Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika başta olmak üzere uluslararası pazarların 500 endüstri liderinin bir araya geleceği zirvede 40’a yakın seminer, toplantı ve etkinlik gerçekleşecek.

2018 Eurovent Summit; Eurovent Derneği, Eurovent Sertifikasyon Kuruluşu, Eurovent Pazar Araştırmaları Kuruluşunun yanı sıra İspanyol dernekler AFEC ve AEFYT ile ortaklaşa düzenleniyor.

Eurovent Derneği Başkanı Alex Rasmussen etkinlikle ilgili şu sözleri söyledi;

“Endüstri 4.0, Nesnelerin İnterneti (IoT), akıllı uygulamalar, veri güvenliği, ömür boyu maliyet gibi gündemdeki konuları kapsayan, devam etmekte olan dijital ve endüstriyel devrimin getirdiği riskler ve fırsatların ele alınacağı toplantıda sektörümüz en son gelişmeler ve uygulama deneyimlerini paylaşacak.

Geçtiğimiz yıllarda Berlin ve Krakow’da yapılan iki başarılı zirve toplantımızın ardından bu yıl da kısmen Güneydoğu Avrupa pazarlarına odaklanıldı.

Zirve’nin öne çıkanları; Denizcilik Müzesi’nde Eurovent Innovation/HUB, Eurovent Derneği’nin şık bir Endülüs tesisinde 60. Yıldönümü kutlaması, İspanyol CONAIF Federasyonu tarafından düzenlenen İspanyol Tesisatçılar Çalıştayı ile AFEC ve AEFYT dernekleri tarafından düzenlenen İspanyol Endüstri Sempozyumu (İngilizce ve İspanyolca) olacak.”

2018 Eurovent Summit kayıt başvuruları için: www.eurovent-summit.eu  (öncekilerde olduğu gibi kâr amacı güdülmemektedir)