Header Reklam

Eurovent “Rooftop Üniteleri” Ürün Grubu Başkan Yardımcısı Arel Arsoy Oldu

21 Kasım 2021
Eurovent “Rooftop Üniteleri” Ürün Grubu Başkan Yardımcısı Arel Arsoy Oldu

Üntes Ar-Ge Müdürü Arel Arsoy, kısa süre önce Eurovent “Rooftop Üniteleri” Ürün Grubu’nun yeni Başkan Yardımcısı olarak seçildi. FLOWAIR Havalandırma ve İklimlendirme Müdürü / İhracat Teknik Uzmanı Filip Konieczny, grubun Başkanı olarak görevine devam ediyor.

Arel Arsoy, Eurovent “Klima Santralleri” ve “Fan Coil Üniteleri” Ürün Grupları konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahip. Arsoy aynı zamanda Eurovent’in Türkiye üye derneği İSKİD’in Eurovent AHU Ayna Komitesi Başkanı ve Üntes bünyesinde farklı konsept tasarım özelliklerine sahip üç yeni rooftop geliştirme projesini yönetiyor. 

Arel Arsoy konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Eurovent ‘Rooftop Üniteleri’ Ürün Grubu Başkan Yardımcılığına seçilmekten onur duyuyorum ve çalışma arkadaşlarıma bana duydukları güven için müteşekkirim. Bu grubun, ilgilendiğimiz konularda olabildiğince hızlı kararlar alabilmesi ve sonuç alabilmesi için kendi içinde sinerjiye ihtiyacı var. Bu alandaki tecrübe ve bilgi birikimim ile grubun teknik ve mevzuat açısından verimli bir şekilde geliştirilmesine yardımcı olmayı umuyorum.”

Bir elektrikli kompresör tarafından çalıştırılan havadan havaya klimaları ve ısı pompalarını kapsayan Eurovent “Rooftop Üniteleri” Ürün Grubu; hava ısıtma ürünleri, soğutma ürünleri, yüksek sıcaklık proses soğutma grupları ve fan coil üniteleri için Ekotasarım gereklilikleri ile ilgili olarak 2016/2281 sayılı Yönetmelik (AB) olarak adlandırılan Avrupa ve ulusal mevzuatla bağlantılıdır. Ayrıca EN, ISO ve Eurovent standartlarının geliştirilmesi ile ilgilenir ve endüstrinin genel tanıtımı ile ilgilenir.

Kaynak: eurovent.eu


Etiketler