Header Reklam
Header Reklam

Eurovent Middle East, Çevrimiçi Ürün Sertifikasyon Çalıştayı'na Ev Sahipliği Yapacak

01 Haziran 2020
Eurovent Middle East, Çevrimiçi Ürün Sertifikasyon Çalıştayı'na Ev Sahipliği Yapacak

Endüstri Derneği Eurovent Middle East, “HVACR Liderlik Çalıştayı” serisini canlı web semineriyle sürdürüyor. 9 Haziran 2020 günü, saat 11:00-13:00 (GST) arasında gerçekleşecek “Ürün Sertifikasyonunun Değeri: Ürün Performansı, Güvenlik ve Uyumluluk” web seminerine katılım ücretsiz olacak.
Kalite kontrol, ürün performansı ve güvenlik, fiyat rekabeti ile yönlendirilen bir dünyada giderek daha fazla odaklanan konulardır. Her ne kadar üreticiler, şirket içinde sıkı kalite kontrol ve performans testleri yapsalar da, üçüncü taraf testleri ve sertifikaları, üreticiler tarafından yayınlanan verilerin tarafsız bir otorite tarafından doğrulanması için bir araçtır. Bu web semineri, ürün performansı ve güvenliği bağlamında güvenilirliği teşvik etmenin bir yolu olarak sertifikasyonun arkasındaki ilkeleri anlamayı amaçlamaktadır.
Üçüncü taraf testleri ve belgelendirmesi sadece üreticiler için değil, aynı zamanda güvenilir ve doğrulanmış ürünün özellikleri, güvenlik veya enerji tüketimi açısından kritik öneme sahip olduklarında, yatırımcılar, planlamacılar, danışmanlar ve son kullanıcıların seçim yapmalarına da yardımcı olmaktadır. Gerçeğe aykırı iddialar, taklit ürünler veya yanıltıcı ürün bilgileri, güvenlik tehlikelerinden düşük performanslı sistemlere kadar pahalıya mal olan sonuçlara yol açabilir.
Eurovent Middle East'in bu “HVACR Liderlik Çalıştayı”nda, endüstrinin önde gelen uzmanlarının katılımıyla, ürün performans verilerinin bütünlüğünü doğrulamak, ürün güvenliğini sağlamak ve ilgili yasal gerekliliklere uyumu elde etmek için üçüncü taraf sertifikasyonunun temelleri ve değeri üzerinde durulacaktır.
Web seminerinin gündemindeki başlıklar şunlardır:
• Ürün Uyumluluğunun Temelleri: Standartlar ve Küresel Pazara Erişim ile İlgili Test, Sertifikasyon ve Denetimler Arasındaki Farklar
• Güvenlik, Performans, Enerji Verimliliği ve Çevre ile İlgili Hususlar
• MENA Bölgesindeki Güvenlik Sertifikaları (UL Sertifikasyon İşareti, IEC CB Tablosu, CE İşareti) ve Yönetmelikler
• Enerji Verimliliği ve Performansa Dayalı Sertifikalar: Eurovent Sertifikalı Performans ve UL Enerji Verimliliği Yaprak İşareti
• Yetkililer, Yatırımcılar, Planlamacılar ve Tüketiciler için Ürün Sertifikasyonunun Faydaları
Kayıt için: www.eurovent.me