Header Reklam
Header Reklam

Eurovent, Klima Santralleri Kılavuzunu Güncelledi

04 Kasım 2021
Eurovent, Klima Santralleri Kılavuzunu Güncelledi

Eurovent Klima Santralleri Ürün Grubu (PG-AHU), Klima Santralleri Rehberinin ikinci versiyonunu yayınladı. Yayın, kontrol sistemleri bölümü başta olmak üzere ilave bilgiler içeriyor.
Eurovent AHU Kılavuzu, uygulama alanları, işlevler ve bileşenler, enerji verimliliği ve yaşam döngüsü maliyetleri hakkında bilgiler ve bunların önemini, temel görevlerini, temel kontrol işlevlerini açık bir şekilde tanımlayan güncel bilgiler sunuyor. Güncellenmiş sürüm, AHU kontrol sistemleri, güncellenmiş piyasa verileri, sertifikasyonla ilgili yeni ayrıntılar, Avrupa AHU endüstrisine güncellenmiş bir genel bakış ve diğer birçok değişiklik hakkında genişletilmiş bir bölümü de kapsıyor.
Eurovent Ürün Grubu AHU Başkanı Trox GmbH'den Martin Lenz şunları söylüyor: “Güncellenmiş Eurovent AHU Kılavuzu, Avrupa'nın Klima Santralleri hakkında en kapsamlı yayınıdır ve şimdi kontrol sistemleri hakkında daha da ayrıntılı bilgiler içermektedir. Kontrol sistemi, AHU'nun çok önemli bir bileşenidir, çünkü ömrü boyunca minimum enerji tüketimi ile tüm çalışma koşullarında iyi bir iç ortam kalitesi ve sürekli çalışmayı sağlar. Bu Kılavuzun geliştirilmesine katkılarından dolayı tüm katılımcı üyelere teşekkür etmek istiyorum.”
Güncellenen Eurovent Klima Santralleri Rehberini, buradan indirilebilirsiniz: