Header Reklam

Eurovent, ISO 16890 Hava Filtresi Sınıflarının Seçimi Konusunda Endüstri Tavsiyesini Güncelledi

03 Ekim 2018 Dergi: Ekim-2018
Eurovent, ISO 16890 Hava Filtresi Sınıflarının Seçimi Konusunda Endüstri Tavsiyesini Güncelledi

Eurovent 4/23 - “Genel Havalandırma Uygulamaları için EN ISO 16890 Sınıfı Hava Filtresi Sınıflarının Seçimi-2018” tavsiye kitapçığında, pratik tablolar ve güncellenmiş bilgiler bulunuyor.

Seville'deki Eurovent Zirvesi'nde gerçekleşen toplantının ardından, Eurovent Hava Filtreleri Ürün Grubu, 4/23 - “Genel Havalandırma Uygulamaları için EN ISO 16890 Sınıfı Hava Filtresi Sınıflarının Seçimi” tavsiye kitapçığının güncellenmiş bir versiyonunu yayımladı. 2018 versiyonu Avrupa standardizasyon gelişmeleri ile uyumlu olacak şekilde güncellendi. Yayının içeriğinde; farklı filtreler veya farklı filtre kombinasyonları kullanılarak gerekli filtrasyon verimliliğine ulaşılabileceğini gösteren bir uygulamalı tablo da yer alıyor.

Eurovent 4/23 (2018) tavsiye kitapçığı, EN 779'dan uzaklaşarak, İç Hava Kalitesi açısından EN 16890'daki potansiyelden tam olarak faydalanmak üzere, hızlı bir geçişi destekleyen kapsamlı bir rehber niteliğindedir. Yayın, havalandırma sistemleri, özellikle tasarımcılar, müşavirler, tesis yöneticileri ve hava filtreleri içeren ekipman üreticileri ile ilgili tüm HVAC profesyonellerine hitap etmektedir. Eurovent Hava Filtreleri Ürün Grubu (PG-FIL) üyelerinin ortak çalışması neticesinde hazırlanan yeni yayın, www.eurovent.eu adresindeki Document Webshop'undan ücretsiz olarak indirilebilir.

Yeni test verileri elde edildiğinde, 4/23 - “Genel Havalandırma Uygulamaları için EN ISO 16890 Sınıfı Hava Filtresi Sınıflarının Seçimi” tavsiye kitapçığı düzenli olarak güncellenecek.

 Slider Altına