Header Reklam

ESSİAD “BIM Süreci Bilgilendirme Semineri” Düzenliyor

10 Ocak 2020
ESSİAD “BIM  Süreci Bilgilendirme Semineri” Düzenliyor

ESSİAD  - Ege Soğutma Sanayicileri ve İş Adamları Derneği,  14 Ocak 2020 tarihinde Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde, ‘’BIM (Yapı Bilgi Modelleme Sistemi) Süreci Bilgilendirme Semineri’’ düzenleyecek. Katılımın ücretsiz ve kontenjanla sınırlı olacağı seminerde BIM Süreçleri, projeci, uygulamacı, imalatçı açısından değerlendirecek ve bir projenin tüm disiplinlerini ilgilendiren süreçler hakkında bütüncül bilgi aktarılacak.

Etkinlik programına göre, açılış konuşmaları ESSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Güray Korun ve ESSİAD BIM Komisyon Başkanı Orhan Gürson tarafından yapılacak. 
Seminerde Doxa87 – BimGenius’tan Utku Başyazıcı “BIM Nedir? Yapı Sektörünün Dijital Geleceği”, İstanbul Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden Doç. Dr. Esin Ergen Pehlivan “BIM’in Ana Unsurları ve BIM’e Geçiş”, CADBIM’den Volkan Arıkan “CAD Modelden BIM Obje’ye”,  ProCS’den Serkan Elibollar “İmalatçılar için BIM Akıllı Eleman Hazırlama Süreçleri”, Anel Group / BIM Genius’tan Ümit Balaban “BIM Platformunda MEP İmalatı”, İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden Dr. Öğr. Üyesi Hasan Burak ÇAVKA “BIM Süreç Yönetiminin Proje Hedeflerine Ulaşmadaki Önemi” ve Comas’tan Anıl Bayburtluoğlu “BIM Süreçlerinde Algoritmik Çözümler” başlıklı sunumları ile yer alacak. 

CADBIM tanıtım sunumunun da yapılacağı etkinlik hakkında ayrıntılı bilgi ve kayıt için: Ege Soğutma Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (0232) 486 07 01