Header Reklam

Ercan Teknik ve Danfoss Güçlerini Birleştirdi

18 Ocak 2021 Dergi: Ocak-2021
Ercan Teknik ve Danfoss Güçlerini Birleştirdi

Yılın ilk heyecanlandıran ve ilgi uyandıran işbirliği Ercan Teknik ve Danfoss’tan geldi. 2020 yılının son aylarında partnerlik görüşmelerine başlayan iki firma, Ocak ayı itibarıyla bu süreci netleştirdi.

Sektörde 40 yıllık bilgi birikimi ve deneyime sahip Ercan Teknik ve dünyaca ünlü soğutma-iklimlendirme ekipmanları üreticisi Danfoss, güçlerini birleştirdi. Ercan Teknik, 2021 yılı Ocak ayı itibarıyla Danfoss ürünlerinin satışını tüm Türkiye’de üstlendiğini resmileştirdi.

Ercan Teknik Genel Müdürü Armen Hüsüman konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Heyecanlıyız. Oryantasyon sürecimizi geçen haftalarda tamamladık. Bir yandan dijital pazarlama çalışmalarımızı hızlandırma sürecinde yenilediğimiz web sitemize Danfoss’u entegre ediyoruz diğer yandan tüm ekibimizle beraber orta - uzun vadede pazarlama ve satış planlarımızı yapıyoruz. Geçen yılı hedeflerimizin üzerinde kapattık. Bu işbirliği ile birlikte 2021 yılı için hedeflerimizi büyüttük, Ercan Teknik ve Danfoss işbirliğinin sektörümüze yarar sağlayacağına inanıyoruz. Her biri alanında uzman mühendislerimiz ve satış ekibimizle Danfoss ürünlerinin satışını tüm Türkiye genelinde artırmayı hedefliyoruz. Üreticiler, satıcılar ve bayilere satışını gerçekleştireceğimiz Danfoss ürünleri arasında; hermetik kompresörler, pistonlu ve scroll kompresörler, elektronik genleşme valfleri, termostatik genleşme valfleri, filter drier, solenoid valfler, çekvalfler, basınç presostatları, basınç regülatörleri, dört yollu vanalar, su regülasyon vanaları yer alıyor” dedi.Slider Altına