EPEE 20. Yılını Kutluyor

16 Ekim 2020 Dergi:

Bu yıl 20. yılını kutlayan Avrupa Enerji ve Çevre Ortaklığı EPEE, üyelerinden gelen mesajların derlendiği bir video yayınladı.
 
Isıtma ve soğutma endüstrisini temsil eden EPEE'nin üyeleri, Avrupa vatandaşlarının sağlıklı, üretken ve rahat yaşam ve çalışma ortamlarına, taze ve güvenli yiyeceklere ve sınıfının en iyisi sağlık hizmetlerine sahip olmalarını sağlamak için teknolojileriyle katkıda bulunur.
 
EPEE Genel Müdürü Andrea Voigt şunları söyledi: "20 yıl oldu, zaman uçup gidiyor! Derneğimizin şu anda dünyanın dört bir yanından 50'den fazla üyesi ile sektörümüzün önde gelen seslerinden biri haline geldiği 20 yıl. Bugün, insanların ve gezegenin sağlığı için sürdürülebilir teknolojilerle dünyamızı her zamankinden daha iyi bir yer haline getirmeye odaklanıyoruz. "
 
EPEE üyeleri sorumluluklarını çok ciddiye alıyor ve toplum için soğutmanın faydalarını güvenli, uygun fiyatlı ve çevresel olarak sürdürülebilir bir şekilde en üst düzeye çıkararak uzun vadeli çözümler sağlamak için sürekli yenilik yapıyorlar. EPEE, çalışmalarını, AB politika yapıcıları ile diyaloğunu, dünyanın dört bir yanındaki ortaklarla işbirliğini sürdürmeye kararlıdır ve AB'nin iklim ve enerji hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için yoluna devam etmeyi dört gözle beklemektedir.
 
Andrea Voigt şu sonuca vardı: "Önümüzdeki 20 yılı dört gözle bekliyoruz!"


Etiketler