Header Reklam

Epar-Daikin den VRV Klima Sistemi

05 Nisan 1994 Dergi: Nisan-1994
Epar-Daikin den VRV Klima Sistemi

Daikin'in ürettiği dünyanın bir numaralı klima sistemi olan "VRV Klima sistemi" Teba'nın düzenlediği gerekli bütün teknik bilgilerin verildiği bir seminerle tanıtıldı.

Daikin temsilcisi Masonori Umamoto 15.4.1994 tarihinde Hyatt Regency Oteli'nde gerçekleşen seminerde açış konuşması Mustafa Baygan tarafından yapıldı. Baygan konuşmasında Teba ve Daikin işbirliğinin 1974'lere andığını, geçen zaman içinde klima teknolojisindeki gelişmelerin ve Türkiye'deki klima sektörünün kimlik kazanması üzerinde durdu. Baygan'dan sonra Daikin temsilcisi Masanorı Umamoto Daikin firması hakkında bilgi verdi. Video ve dia gösterileri ile desteklenen seminerde VRV sistemin 5 noktada avantaj getirdiği vurgulandı.

1- Kapasite kontrolü, 2- Uzun akışkan borulaması, 3- Borulama branşman seçiminde kolaylıklar, 4- Kontrol, 5- Sistem ömrü. VRV Sistem, sağladığı enerji tasarrufu, daha fazla konfor, kolay montaj ve bakım ve kompakt dizaynı ile bir dış üniteye bağımsız sekiz iç ünitenin bağlanması avantajı ile Türkiye'de geleceğin teknolojisine uygun klima sistemi olarak tanıtıldı.Slider Altına