Header Reklam

Eneko Eurovent'in Yeni Üyesi Oldu

21 Eylül 2022 Dergi: Ekim-2022
Eneko Eurovent'in Yeni Üyesi Oldu

Eurovent ailesi, en yeni üyesi, Türkiye'nin önde gelen havalandırma ve iklimlendirme üreticilerinden biri olan Eneko’yla genişlemeye devam ediyor.
Eneko, 2004 yılında genel merkezi İzmir'de, yüksek verimli havalandırma ve iklimlendirme cihazları üretmeye odaklanarak kuruldu. Üretim tesisinde iç ve dış kaçak, basınç ve termodinamik testleri yapan bir test laboratuvarı bulunuyor. 19 Eylül Pazartesi günü Belçika'nın Brüksel kentindeki Genel Merkezinde gerçekleştirilen Eurovent Yönetim Kurulu toplantısında Eneko'nun Eurovent ailesine katılması resmen onaylandı.
Üyeliğin onaylanmasının ardından Eneko Ar-Ge Proje Mühendisi Alper Mete Genç, “Eurovent ailesine üye (Corresponding Member) olarak kabul edilmemiz şirketimize yeni bir vizyon kazandıracak. Bazı ürünlerimizin Eurovent sertifikalı olması ile Eneko, sadece Eurovent sertifikasının bir parçası olmakla kalmayacak, aynı zamanda Eurovent ailesine katkıda bulunan bir kuruluş olacak. Karşılıklı bilgi ve tecrübe paylaşımı her iki tarafın da değerini artıracaktır. Eurovent'in bir parçası olmamızda emeği geçen tüm yöneticilerime ve çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.