Header Reklam

Emerson, Kanada enerji yönetimi çözümleri şirketi Verdant'ın satın alım işlemlerini tamamladı

17 Mart 2020
Emerson, Kanada enerji yönetimi çözümleri şirketi Verdant'ın satın alım işlemlerini tamamladı

Emerson, Verdant'ın gruba katılmasıyla, konut ve ticari uygulamalar için artan enerji yönetimi ve optimizasyon yeteneklerinin genişlediğini bildiriyor.
Özellikle otelcilik ve hafif ticari uygulamalar alanlarında Emerson, konforu sağlarken enerji tüketimini ve işletme maliyetlerini azaltmak için giderek daha fazla olanak yaratmaları gerektiğini ifade ediyor. Otellerde çoğu zaman odaların %50'sinden fazlası boştur, enerji kullanımı oteller için ikinci en büyük işletme maliyeti olmaya devam etmektedir. Verdant’ın ürünleri ve hizmetleri, konukların konforundan ödün vermeden optimum enerji ayarları sağlamak, tüketimi azaltmak ve otel işletmecileri için maliyet tasarruflarını en üst düzeye çıkarmak için; odanın doluluk durumuna göre, termal algılama teknolojilerini gerçek zamanlı analizlerle birleştirerek en uygun çözümleri sunar.
Emerson Isıtma ve Klima Grup Başkanı Brent Schroeder, “Otel ve konaklama endüstrileri enerji verimliliği ve karbon ayak izlerini en aza indirmeye çalışıyorken, bunu gerçeğe dönüştürmek için doğru teknoloji ve yazılıma sahip olabilmek hayati önem taşıyor. Bu köklü ve hızla büyüyen ticari enerji çözümleri sağlayıcısının grubumuza katılması, mevcut dijital analitik yeteneklerimizi tamamlayacak ve daha verimli çözümlerimizle yeni pazarlardaki payımızı genişletmemize olanak sağlayacak" dedi.
Emerson, Verdant’ın bulut tabanlı iletişim platformu ile birlikte, Emerson’un ödüllü Sensi ürün portföyü ve ticari bina kontrolleri portföyü sayesinde, hem endüstriye hem de tüketicilere daha sürdürülebilir ve verimli bir gelecek için girişimde bulunmalarına yardımcı oluyor.