Header Reklam

Elif Merve Sarı Bulut, Johnson Controls Türkiye & Hazar Bölgesi Ülke Müdürü Oldu

16 Ağustos 2022 Dergi: Eylül-2022
Elif Merve Sarı Bulut, Johnson Controls Türkiye & Hazar Bölgesi Ülke Müdürü Oldu

Akıllı, sağlıklı ve sürdürülebilir binalarda dünya lideri Johnson Controls, Elif Merve Sarı Bulut’un Türkiye & Hazar Bölge Ülke Müdürü olarak atandığını duyurdu.

Uzun yıllardır çok uluslu şirketlerde liderlik görevlerini üstlenen Elif Merve, finans alanında lisans ve yüksek lisans derecesine sahiptir, yakın zamanda Oxford Üniversitesi’nde Üst Düzey Liderlik programını başarıyla tamamlamıştır.

Yeni görevi hakkında değerlendirmede bulunan Elif Merve Sarı Bulut; “Dünyanın 150'den fazla ülkesinde 100.000 uzmandan oluşan küresel ekibiyle, dünyanın en büyük bina teknolojisi ve yazılım portföyünün yanı sıra sektördeki en güvenilir isimlerden bazılarının hizmet çözümlerini sunan bu güçlü firmaya Ülke Müdürü olarak atandığım için çok mutluyum.  JCI'nin son teknoloji ürünü dijital, sürdürülebilir ve temel ürün tekliflerini kullanarak, istikrarlı, sağlıklı ve karlı bir servis işi kurmak için Türkiye'deki planlarımızı gerçekleştirmeye odaklanacağım. Türkiye ve Hazar Bölgesinde iklimlendirme pazarında sahip olduğumuz konumu her geçen gün daha da yukarı taşıyarak, marka ve hizmetlerimizin pazardaki büyüme trendini sürdürmesine katkıda bulunacağıma inanıyorum” dedi.

Elif Merve Sarı Bulut, Johnson Controls'e üç yıl önce katıldı ve o zamandan beri, sağlık ve güvenliğe önem vererek, şirketin binaların performansını insanlara, yerlere ve gezegene hizmet edecek şekilde yeniden tasarlama vizyonunu güçlendirmeye yardımcı oldu.
 Slider Altına