Header Reklam
Header Reklam

Elektropanel Yeni Yerinde

07 Eylül 2023 Dergi: Eylül-2023
Elektropanel Yeni Yerinde

Elektropanel Mühendislik, Elektrik panoları imalatı ve montajı ile faaliyetlerine başlayan; elektrik ve elektromekanik alanında yeni hizmetleriyle faaliyet alanını genişleten Elektropanel Mühendislik Ltd.Şti. İstanbul Şerifali’deki yeni binasına taşındı.

Uzman kadrosu, taviz vermediği kalite ve dürüstlük ilkesiyle birlikte Elektropanel, yurtiçinde ve yurtdışında birçok prestijli projeye imza atan ve ABB, Danfoss, Siemens, Schneider Electric, LS Electric, Chint ve Wago gibi küresel oyuncuların bileşenlerini ürünlerinde kullanan Elektropanel, bu malzemelerin tedarikçisi olarak da hizmet vermektedir.

Elektropanel’in yeni binası, yönetim, Ar-Ge, üretim, proje ve teklif gibi kritik bölümleri tek çatı altında toplayarak şirkete operasyonel kolaylık sağlıyor.

Yeni bina ile birlikte; Bina Yönetim Sistemi Panoları-BMS, Otomasyon Kontrol Sistemi Panoları-ACS, Motor Kontrol Merkezi Panoları-MCC, Ana Dağıtım Panoları-ADP ve Aydınlatma Panoları-AP üretimlerinin gerçekleştiği bölümün genişleyebilmesi neticesinde şirket, üretim kapasitesini artırmayı planlıyor.

Elektrik proje ve anahtar teslim taahhüt hizmetlerinde, fan, HVAC ve soğutma sistemlerinin otomasyon uygulamalarında, kablo gruplamada güvenilir bir çözüm ortağı olan Elektropanel, yeni binalarının getireceği avantajlarla müşteri memnuniyeti düzeyini daha da yukarılara taşıyacak.

Elektropanel Mühendislik Ltd.Şti. Yeni Adresi:
Şerifali Mah., Hattat Sok. No:49, Ümraniye, 34775 İstanbul

www.elektropanel.com