Header Reklam

DOSİDER Yönetim Kurulu, İGDAŞ Genel Müdürü Dr. Mithat Bülent Özmen'i Makamında Ziyaret Etti

27 Eylül 2019 Dergi: Ekim-2019
DOSİDER Yönetim Kurulu, İGDAŞ Genel Müdürü Dr. Mithat Bülent Özmen'i Makamında Ziyaret Etti

İGDAŞ Genel Müdürlüğü’ne atanan Dr. Mithat Bülent Özmen, DOSİDER Yönetim Kurulu tarafından 25 Eylül 2019 tarihinde ziyaret edildi. İGDAŞ Genel Müdürlüğünde gerçekleştirilen görüşmeye Yatırımlar ve Projelerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Odabaşı, Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Kızak ve Bakım Müdürü Kemal Turan da katıldı. 
DOSİDER Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Cihad Vardan tarafından, DOSİDER’in üye yapısı, sektörümüzün büyüklükleri, kombi ve radyatör başta olmak üzere pek çok üründe ülkemizin üretim üssü olması ve ihracat gücümüz, DOSİDER üyelerinin Ar-Ge merkezleri, İGDAŞ ile uzun yıllardır süregelen işbirlikleri hakkında bilgiler paylaşıldı. DOSİDER’in 25. yılı ve mesleki eğitime katkı projesi ile yurt genelinde 30 meslek lisesinin Tesisat Teknolojisi bölümlerine sağladığı ısıtma laboratuvarı eğitim stantları ile 100 öğretmen, 3000’in üzerinde öğrencinin eğitimlerine sağlanan katkı, teknik öğretmelere yönelik “Eğitici Eğitimi” programlarının gerçekleştirildiği aktarıldı.
İGDAŞ Genel Müdürü Dr. Mithat Bülent Özmen hedeflerinin, İstanbul’da güvenli doğalgaz arzını artırarak devam ettirmek, uzun dönemli planlar ile İGDAŞ organizasyonunun geliştirilmesini sağlamak olduğunu aktardı. İGDAŞ ve DOSİDER tarafından, sahada kullanım ömrü dolmuş, binaların müstakil ve/veya şönt bacalarına bağlı, atık gaz güvenlik riskleri içeren bacalı cihazların (kombi, şofben, doğalgaz sobası vb.) iyileştirilmesi, bilgilendirme toplantıları ve kampanyalar ile abone güvenliğinin artırılmasına yönelik projelere katkı sağlanması kararlaştırıldı. Ayrıca ikinci el olarak müşterilere satışı yapılan, yetkili servis kontrolü yapılmamış, üretim standartları dışında, yetkisiz kişilerin müdahale ettikleri, kayıtsız gaz yakan cihazların kullanımının engellenmesini sağlayacak, gaz yakan cihazlarda yetkili servis hizmetinin önemi konularında müşterileri sürekli bilgilendirecek işbirliği ve çalışmalar yapılması, ziyaret kapsamında değerlendirilen hususlar arasında yer aldı.
 Slider Altına