Header Reklam

David Appel Carrier Ticari Soğutma Kuruluşunun Başkanlığına Atandı

21 Temmuz 2021

Carrier Global Corporation'ın soğutma segmenti başkanı David Appel görevinden ayrılarak Carrier Commercial Refrigeration'ın (CCR) yönetimini devralacak.
Appel'in yerini Timothy White alıyor ve Carrier 15 Temmuz'da yaptığı açıklamada, değişikliğin 16 Ağustos'ta yürürlüğe gireceğini duyurdu. White, Onshore Wind Americas'ta CEO olarak görev yapıyor.
Appel (65), 2010 yılından bu yana Carrier'in soğutma segmentinin başkanıdır. Bundan önce Appel, bina sistemleri ve hizmetleri, daha sonra Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'da HVAC başkanlığı görevlerini üstlenmiştir.
Carrier Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Dave Gitlin, “Soğutma işinde on yıllık liderliği için David'e en içten teşekkürlerimi sunmak istiyorum” dedi.
"Uzun süreli bilgisinin ve stratejik müşteri odaklı yürütmeye odaklanmasının operasyonel verimliliği artıracağı ve sınıfının en iyisi finansal performansı sunacağı Ticari Soğutma işine liderlik etmek için uzmanlığına güvenmeye devam edeceğiz."
Carrier'ın soğutma segmenti, CCR ve lojistik soğutma bölümünü içerir. CCR, PowerCO2OL platformu da dahil olmak üzere yüksek verimli anahtar teslimi CO2 soğutma çözümleri üretir. Lojistik soğutma bölümü, CO2 NATURALINE konteynerlerini üreten Carrier Transicold'u içerir.


Etiketler