Header Reklam

Dave Regnery Trane CEO’su Oldu

06 Haziran 2021 Dergi: Haziran-2021

Trane Technologies, Dave Regnery’yi CEO olarak atadı; Mike Lamach, geçiş sürecinde Yönetim Kurulu Başkanı olarak hizmet verecek.

Küresel bir iklim yenilikçisi olan Trane Technologies, 4 Haziran Cuma günü mevcut başkan ve operasyon direktörü Dave Regnery’nin CEO olarak atandığını ve Yönetim Kurulu’na katılacağını duyurdu. Regnery, 2022’nin ilk yarısında şirketten planlanan emekliliğine kadar Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapacak olan Mike Lamach’ın yerini aldı. Bu değişiklikler 1 Temmuz 2021’den itibaren geçerli olacak. 

Konuyla ilgili açıklama yapan Mike Lamach, “Dave Regnery, Trane Technologies’i geleceğe yönlendirmek için açık bir seçimdir. Dave, küresel işimizin neredeyse her yönünü şekillendirmek için benimle birlikte çalıştı ve odaklanmış bir iklim yenilikçisi olarak dönüşümümüzün ortak mimarıydı” dedi.

Dave Regnery ise şunları söyledi: “İklim inovasyonunun sınırlarını zorlamaya devam ederken Trane Technologies’in CEO’su olarak hizmet etmekten onur duyuyorum. En iyi ekibe, güçlü müşteri ilişkilerine ve yenilik yapma, büyüme ve ekip üyelerimiz, müşterilerimiz, topluluklarımız ve hissedarlarımız olmak üzere tüm paydaşlarımız için değer yaratma tutkusuna sahibiz.”

1985 yılında şirkete katılan Regnery, tüm kariyeri boyunca Trane Technologies’de çalıştı. Şirketin finansal liderlik geliştirme programından başlayarak, finansal ve ticari liderlik ve genel yönetim görevlerinde bulundu. Başkan ve COO olarak mevcut görevinde Regnery, şirketin üç bölgesel raporlama segmentinden ve Trane ve Thermo King dahil olmak üzere tam işletme ve marka portföyünden doğrudan sorumluydu. Ayrıca tedarik zinciri, mühendislik ve bilgi teknolojisi de dahil olmak üzere şirketin küresel ticari operasyonlarını denetledi. Görev süresi boyunca Regnery, ticari HVAC, konut HVAC ve nakliye soğutma işleri de dahil olmak üzere şirketin dünya çapındaki tüm işlerine liderlik etti. Bu dönemde şirket, yüksek verimli çalışma ve düşük küresel ısınma potansiyeline sahip soğutucu akışkanlar aracılığıyla çevresel etkiyi azaltmak için tasarlanmış başarılı EcoWise ürün portföyünü piyasaya sürdü.


Etiketler