Danfoss Sensing Solutions ile Tanışın

04 Şubat 2021 Dergi:

Danfoss Endüstriyel Otomasyon ürün portföyü, 1 Ocak 2021 tarihi itibarıyla Danfoss Sensing Solutions adıyla artık piyasada. 

Şirket tarafından yapılan açıklamada; bu değişimin sadece yeni isimle değil aynı zamanda en son uzmanlık ve daha gelişmiş uygulama odaklı sensor teknolojileri ve çözümleri sağlamak için Danfoss’un portföyünü ve hizmetlerini güçlendirmek yönünde olacağı belirtiliyor.

Danfoss Soğutma Segmenti Sensing Solutions Başkan Yardımcısı Bert Labots, “Yeni ismimiz, geleceği kucaklamaya olan bağlılığımızı yansıtmakta olup, aynı zamanda dijital sensör konusundaki yolculuğunuzda bugün de yarın da sizin ortağınızdır” diyor.

Sektör liderliği ile birlikte bilgi birikimine sahip daha güçlü bir portföy

Açıklamada, “İsim değişikliğimizin arkasında, daha geniş bir ürün yelpazesi, giderek daha çeşitli sensör teknolojileri ve sensör ekosistemleri için rakipsiz destek ve hizmetler sunmamızı sağlayacak yeni bir organizasyon yapısı yatmaktadır” ifadelerine yer veriliyor.

Danfoss Sensing Solutions Başkan Yardımcısı Bert Labots, “Lider bir küresel oyuncu olarak, hızla değişen dijital ortama uyum sağlamanın yetkin bir ortak gerektirdiğini biliyoruz. Danfoss Sensing Solutions, müşterilerimiz ve ortaklarımız için her zaman daha ileriye gitmek adına endüstri lideri düzeyinde bilgi birikimi ve gelişmiş sensör teknolojileri sağlamaktadır. Bu yolculuğun önemli bir parçası, kablolu ve kablosuz sensör çözümleri için dijital sensör bağlantısı kapsamındaki ürün portföyümüzü genişletmek yönündedir. Farklılaşmamızı sağlayan diğer bir konu da diagnostik  ve sensör tarafında anında programlanabilirlik ve uzaktan teknik destek sağlayan akıllı sensörlerin olmasıdır” diyor.

Danfoss Sensing Solutions ile özelleştirme standarttır

Danfoss tarafından yapılan açıklamada yer alan bilgiler şöyle: “Danfoss Sensing Solutions, ürün ve uygulama yelpazenizdeki değişikliklere hızlı bir şekilde adapte olabilmeniz için tüm ürünlerimizin hızlı ve basit bir şekilde istediğiniz teknik özellikler doğrultusunda özelleştirilmesini sağlayacaktır. Küresel varlığımız ve üretimimiz, bize ne zaman ve nerede ihtiyacınız olursa olsun, her zaman ulaşılabilir olduğumuz anlamına gelir”