Header Reklam

Danfoss İş Ortaklarıyla Online Toplantılarda Bir Araya Geldi

22 Nisan 2020 Dergi: Mayıs-2020
Danfoss İş Ortaklarıyla Online Toplantılarda Bir Araya Geldi

Danfoss, ısıtma, soğutma ve motor kontrol sistemleri alanındaki iş ortaklarıyla online toplantılarda bir araya geldi.

Isıtma, soğutma, motor kontrol sistemleri ve güç çözümleri alanlarında dünya lideri Danfoss, online toplantılarla iş ortaklarıyla bir araya geldi. Dünyanın Covid-19 virüsünün yayılımını kontrol etme gibi zorlu bir görev için gücünü seferber ettiği bu dönemde, Danfoss öncelikli olarak çalışanlarının, iş ortaklarının, müşterilerinin ve diğer tüm paydaşlarının bu süreci sağlıklı bir biçimde atlatması için çabalarken aynı zamanda üretim, tedarik, lojisitik, satış ve satış destek operasyonlarının mümkün olduğu kadar kesintisiz yürümesini sağlıyor.

Toplam 150 katılımcının katıldığı ısıtma, soğutma ve motor kontrol sistemleri online iş ortakları toplantılarında Danfoss, bu süreç hakkında aldığı önlemler ve güncel durum bilgisi paylaşımında bulunurken iş ortaklarının sürece yönelik önlemlerini, yöntemlerini ve fikirlerini dinledi.

Segment Satış Direktörleri tarafından global ve bölgesel olarak sürecin ekonomik boyut ve etkilerinden bahsedilen toplantıda Danfoss, yine segment özelinde online araçlarını, dijital pazarlama ve sosyal medya kullanımına yönelik tüyoları iş ortakları ile paylaştı. Bu online toplantılarda geçen dönemde gerçekleşen iş ortakları toplantılarında alınan kararların uygulanma sürecine de yönelik bilgiler verildi.

Online toplantılara katılan iş ortakları, düzenlenen açık oturumlar sayesinde fikirlerini paylaşma ve toplantıda konuşulan konular ile ilgili detayları görüşme fırsatı bulurken, böyle bir toplantı ile Danfoss’un desteğini yanlarında hissetmelerinden ötürü mutluluklarını belirtti.


Etiketler